8 Mart Kadınlar Günü Temalı Kişiye Özel Metal Kitap Ayracı

Ürün Kodu : 22644
Geçmişte bilgi ve eğitimden mahrum bırakılan kadınlarımızı öğrenmeye ve araştırmaya teşvik edebileceğiniz anlamlı ve özel bir ürünle karşınızdayız. 8 mart kadınlar günü temalı kişiye özel metal kitap ayracı, metal malzeme yapısı, ve renkli tasarımıyla sevdiklerinize kendini beğendirecek. Üzerinde yer alan isimle onları özel ve düşünülmüş hissettirebileceksiniz.
Fiyat
:
34,90 TL

-

+

-

+

Püskül Rengi
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • 8 Mart Kadınlar Günü Temalı Kişiye Özel Metal Kitap Ayracı

  Kitaplar, toplumun ve insanların bilgi ve kültür seviyesini arttıran ender buluşlardandır. Eski tarihlerde insanlar edindikleri bilgi birikimlerini yazı yoluyla buldukları uygun yerlere not alırken, teknoloji ve buluşların ilerlemesiyle kağıtlar bulunmuş ve tecrübelerin yazı ile aktarılması kolaylaşmıştır. Belirli bir alanda uzmanlaşmış ve o alanda tecrübe edinmiş insanların bilgi birikimlerini aktardığı kitaplar, hem bilgi seviyesini arttırırken aynı zamanda kişilere tarihi de öğretmektedir. Kitap okuyan toplumların kültür ve refah seviyelerinin yüksek olduğu aynı zamanda ekonomik durumlarının iyi olduğu kanıtlarla gösterilmektedir.

  Gelişen toplumda sanayileşmenin sonrasında kadınlara verilen değer o dönemde ki normale nazaran daha fazla düşmüş ve sadece çalışan işçi sıfatıyla görülmeye başlanmış ve hiçbir hak talep edemez durumda olmuşlardır. Bu şekilde onlarca yıl devam eden eşitsizlik, haksızlık ve adaletsizlik sürecinde kadınlar eğitime layık görülmemiş ve önemsenmemiştir. Yapılan eylemler ve hak arayışları sonucunda kadınlar toplumdaki yerini kazanmış ve hak talep etmiştir. Bizde, kadınların gördüğü eşitsizlik sonucunda eğitim ve okumadan mahrum bırakılan kadınlarımıza çok anlamlı ve özel bir hediye hazırladık. 8 mart kadınlar günü temalı kişiye özel metal kitap ayracı, metal plakadan üretilmiş olup sizler için özel hazırlanmaktadır. Kadınların geçmişte alamadığı bilgi ve eğitimin aksine 8 mart kadınlar günü isme özel kitap ayracıyla onları okumaya ve öğrenmeye teşvik edebilirsiniz. Kitaplarını her açtıklarında sizi hatırlamasını sağlayacak bu ürün, uygun fiyatıyla cebinizi sarsmayacak ideal bir hediye olacaktır.

  8 Mart Kadınlar Günü Temalı Kişiye Özel Metal Kitap Ayracı Detay Bilgileri ;

  • Ayracın üst tarafında beyaz renk püskül bulunmaktadır.
  • Ürün 3 x 13 cm boyutlarındadır.
  • Metal malzemeden üretilmiştir.
  • Püskül rengi stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.