Anka Kişiye Özel Anahtarlık İmza

Ürün Kodu : 30160-IMZ
Günlük hayatta sıklıkla kullanılan ve her kullanıldığında sevdiklerinize kendinizi hatırlatabileceğiniz bir ürünle karşınızdayız. Anka kişiye özel anahtarlık imza siyah arkaplan üzerinde bulunan Atatürk imzası ile şıklığı ve zarifliğiyle herkesi etkilemektedir. Arka yüzüne yazdırabileceğiniz isim ile sevdiklerinize özel bir hediye verebilir onlar üzerindeki değerinizi arttırabilirsiniz.
Fiyat
:
14,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Anka Kişiye Özel Anahtarlık İmza

  Yerleşik hayata geçiş insanların hayatlarına birçok yenilik getirmiştir. Göçebelik hayatında insanlar belirli aralıklarda avlanma, jeopolitik konum ve hava koşullarının etkisiyle farklı alanlara göç etmekteydi. Büyüyen kavimler zorunlu olarak yerleşik hayata geçmek zorunda kalmıştır. Yerleşik hayata geçmek için kavimler veya topluluklar verili sulak alanları seçmiş ve yaşamlarını o bölgelerde sürdürmüşlerdir. Yerleşik hayata geçişle yapı ve binalar önem kazanmış çadır kültüründen vazgeçilmiştir. Yapılar oluştukça ve yerleşik düzen oturdukça farklı sıkıntılar meydana gelmiştir. Bu sıkıntılardan birisi de güvenlik problemidir. İnsanlar araştırmalarla ilk kilitleri ve anahtarları ahşap malzemelerden yapmışlardır. O dönem insanların günlük hayatlarında çok eşya taşımalarından dolayı kilitler ufaltılmaya çalışmış yüzük şekline getirilmiştir.

  Günümüzde de şehir hayatında insanların yaşam alanlarında kapılar ve kilitler mevcuttur. Araba, ev, iş yeri, bisiklet güvenliği vb. gibi birçok yer için anahtar taşınmaktadır. Bu nedenle anahtarlar insanların en çok kullandıkları ürünlerdendir. Anahtarların muhafaza edilmesi ve kaybolmaması için anahtarlıklar üretilmiş ve insanların beğenisini kazanmıştır. Bizlerde sizler için anahtarlarınızı muhafaza edebileceğiniz özel bir ürün hazırladık. Anka kişiye özel anahtarlık imza ile anahtarlarınızı bir arada tutabilirsiniz. Sizlere özel olarak hazırlanan bu ürünle üzerine isim yazdırabilirsiniz. Önünde bulunan siyah arkaplan üzerinde bulunan ulu önder Atatürk’ün imzası ile bu ürün çok değerli ve anlamlı bir hediye haline gelmektedir. İsminiz yazan kişiye özel anahtarlığa farklı bir anlam ve değer katan Atatürk imzası aynı zamanda ağır bir duruş ve özel bir tasarım katmaktadır. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu ürün anlam değeri ve görüntüsüyle beğenileri kazanacaktır. Aynı zamanda uygun fiyatıyla cebinizi sarsmayacak anahtarlıkla hediye almak için kaybedeceğiniz vakti kendinize ayırabilirsiniz.

  Anka Kişiye Özel Anahtarlık İmza Detay Bilgileri ;

  • Ürün ebatı 9,2 x 3,6 cmdir.
  • Anahtarlık ön yüzeyinde Atatürk imzası bulunmaktadır.
  • Arka yüzeyinde sizin istediğiniz yazı yazılacaktır.
  • Üzerine yazılan yazılar lazer ile yazılmaktadır.
  • Lazer baskı silinmez özelliktedir.
  • Lazer baskı ürünün alt rengini ortaya çıkarmaktadır.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.