Anneler Günü Hediyesi Yastık

Ürün Kodu : 28299

Anneler günü hediyesi özel tasarımı olan annenizin veya beraber çekilmiş bir fotoğrafınızı ekleyebileceğiniz, çiçeklerle süslenmiş tasarımıyla ön plana çıkan yepyeni bir yastık modeli ile karşınızdayız. Tasarıma ekleyeceğiniz fotoğraf ile beraber annenizin ismi ve ayrıca kısa bir not ile özelleştirebileceğiniz bu yastık modelini kişiselleştirmek oldukça basit. Aşağıda bulunan "Eklenecek İsim" "Eklenecek Yazı" ve "Eklenecek Fotoğraf" kısımlarını doldurarak bu anneler günü hediyesi yastık modelini tamamen özel hale getirebilirsiniz.

Fiyat
:
64,90 TL

-

+

-

+

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Anneler Günü Hediyesi Yastık 

  Anne olmak belki de yükü en ağır görevlerden biridir, anne yavrusu için canını dişine katar, uzun süren hamilelik süreçlerinde çektiği acılar ve sıkıntılar yetmezmiş gibi bir de yediğine içtiğine sürekli dikkat etmesi gerekir. Günlük fonksiyonların kısıtlanması, aylar boyunca büyük bir titizlik sonucunda sağlıklı bir doğumun ertesinde sanki ondan önceki dokuz ay hiç yaşanmamış gibi bir mutluluğu sizinle paylaşır,  o gün hayatının en mutlu günüdür, çünkü kendi canından bir parça getirmiştir dünyaya. Bu zorlu hamilelik süreci sonuçlandığında anneniz babanız için çok daha zorlu bir süreç başlar, bu zorlu sürecin amacı sizi koruyup, büyütüp, eğiterek hayatın zorlu şartlarına hazırlamaktır. Bu süreçte yapılan hatalar hayatınızda olumsuz etkilere neden olur, her ne kadar zor olursa olsun anneniz bir gün bile fire vermeden bıkmadan usanmadan sizin için çabalar durur ve anne sevgisi öyle bir sevgidir ki dünya da böyle bir sevgiye evrenin hiçbir yerinde rastlanmamıştır. O kadar saf ve karşılıksız bir sevgidir ki anne sevgisi hiçbir sevgiye karşılık gelemez. Bu yüzden annelerimize saygıda ve sevgide kusur etmemeli, onların kıymetini her daim hatırımızda tutmalıyız.

  Böylesine kıymetli değerleri göz önünde bulundurarak biz de çiçeklerle çevrili orta kısmına annenizin fotoğrafını veya beraber çekilmiş dilediğiniz bir fotoğrafı koyabileceğiniz bir yastık modeli tasarladık. Anneler günü hediyesi özel tasarımı olan bu yastık modelinin üzerine annenizin ismini yazdırabilir bu şık yastık tasarımını çok özel hale getirebilirsiniz. Anneniniz isminin bulunduğu kutucuğun üstüne “Anneler Günün Kutlu Olsun” yazısının yerine dilediğiniz özel bir mesajı yazdırabilir veya hiç yazı istemiyorsanız “yazı istemiyorum” diye belirtebilirsiniz.

  Anneler günü çok önemli bir gündür, bu özel günde annelerimize hediye almak onları mutlu görmek paha biçilemez bir duygudur. Anneler günü hediyesi olarak düşündüğümüz bu şık yastık modelini annenize özel olarak hazırlatabilir onu bu güzel günüde mutlu edebilirsiniz.

  Anneler Günü Hediyesi Yastık ile İlgili Detay Bilgiler;

  • Saten yastık 40 x 40 cm ebatlıdır.
  • Tek tarafından fermuarlıdır.
  • Tek tarafına baskı yapılır.
  • Baskı uzun yıllar solmadan durabilir.
  • Yıkama işleminde düşük ısı kullanınız.
  • Yüksek ısı üzerindeki baskıya zarar verebilir.
  • Anneler günü özel tasarımıdır.
  • Verdiğiniz isim tasarıma eklenip baskısı yapılır.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.