Avukata Hediye Anahtarlık

Ürün Kodu : 28375

Avukatlara özel olarak tasarladığımız üzerine hediye etmek istediğiniz kişinin ismini yazdırabileceğiniz yepyeni bir anahtarlık modeli ile karşınızdayız. Avukat sevdiklerinize, eşinize veya dostunuza her zaman yanlarında taşıyabileceği bu anahtarlık modelini kişiselleştirmek için aşağıda bulunan "Eklenecek İsim" kısmını doldurmanız yeterli olacaktır. Avukata hediye anahtarlık olarak düşündüğümüz bu şık anahtarlık modelini sadece Hediyelimani.com farkıyla sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Fiyat
:
12,68 TL + KDV
KDV Dahil
:
14,96 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Avukata Hediye Anahtarlık

  İnsanlık tarihinin başından bulunduğumuz zamana kadar hak, alma verme, veya anlaşamamazlık gibi birçok kavram bizlerle beraber devam etmektedir. İnsanların var olduğu süreler boyunca yaşadıkları aynı ortamda veya ticaret ilişkilerinde birçok anlaşmazlık ve hakka girme gibi sorunlar yaşanmıştır. Her insan genellikle kendini haklı görmektedir. Ve bu hak yenme, veya parasal mevzularda adil olma için tüm dünya genelinde objektif karar verici sistem olarak mahkemeler kurulmuştur. İlk mahkeme kararlarından birisi Sümer devletinde yaşanmıştır. Bulunan taş yazıtlardan çevirilere göre cinayet olan davanın sonucunda failler idam cezasına çarptırılmış bu kararı da dönemin yönetici heyeti almıştır. Bu gibi kararlara tarih boyunca birçok örnek verilebilir. Mahkeme kararlarında kişilerin hem kendilerini savunmaları hem de bulunan şahitlerin savunmaları istenmiştir. Fakat gelişen hukuk politikalarıyla birçok alanda yeni kanunlar oluşturulmuş ve insanların bu kanunları üzerinden işlenen olayın suç olup olmadığını bilemediği için ortaya avukatlar çıkmış, kanunlara ve olaya göre insanları savunmaya başlamışlardır.

  Günümüzde de neredeyse her resmi işte farklı prosedürler ve gereklilikler yer almaktadır. Normal bir vatandaşın bu kanunları ve gerekçeleri bilmeleri çok zordur. Bu nedenle avukatlar insanları bilgilendirmek ve aydınlatmak için hizmet vermektedir. En ağır davalardan en basit davalara veya hukuki işlemlere kadar insanları aydınlatmak ve savunmakla görevlendirilmiştir. Ülkemizde neredeyse her ailenin bir avukatı bulunmaktadır. Hayatımız boyunca kural ile yaşamamızın getirdiği avukatlık mesleği insanlar tarafından önemsenmiş ve yeni gençlerin kariyer hedefi geline gelmiştir. Bizlerde çevrenizdeki avukatların özel günlerini kutlarken onları özel ve değerli hissettirmeniz için sizlere özel bir ürün hazırladık. Avukata hediye anahtarlık ile sevdiklerinize hem ufak, hem abartı hem de gösteriş budalası olmayan, insanı mutlu ve huzurlu hissettirecek olan bu ürünü hazırladık. Avukatlara özel tasarım anahtarlık olarak tasarlanan bu ürün boyutsal olarak büyük olmayıp ağırlık olarak da çok hafiftir. Sevdiklerinize ufak ve tatlı bir hediye olarak verebileceğiniz bu ürün üzerindeki avukat yazısının üzerinde eşitliği ve savunmayı simgeleyen terazisi, netlik ve kesinliğin simgesi olan karar tokmağı ve yıllarca emek verip okunan hukuk kitaplarının simgesi bulunmaktadır. Bu simgeler avukat tanıdıklarınızı eski günlere götürecek ve anlamsal olarak çok memnun edecektir. Anahtarlıklarını rahatlıkla bir arada tutabilecekleri bu ürün ile her kullandıklarında sizleri hatırlayacak ve sizin onu ne kadar düşündüğünüzü ve önem verdiğinizi bir kez daha anlayacaktır.

  Avukata Hediye Anahtarlık Detay Bilgileri ;

  • Anahtarlık 5,5 cm boyutundadır.
  • Dayanıklı FRP malzemeden üretilmiştir.
  • Yüklediğiniz isim tasarıma eklenip baskılı yapılır.
  • Baskı uzun yıllar yıpranmadan kendini koruyabilir.
  • Anahtarlık üzerine çift taraflı baskı yapılır.

   

  Ürün Etiketleri

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.