Çanakkale Zaferi Kanvas Tablo

Ürün Kodu : 28254
Tarihimizdeki en büyük zaferlerinden biridir 18 Mart Çanakkale Zaferi. Türk kurtuluş ve bağımsızlığını perçinleyen, ulus olma ve vatan sevdası ruhunu şaha kaldıran şanlı bir destandır. Bu öyle yüksek bir ruhtur ki Mehmetçik'in inancını, azmini, dinini, teslim olmayışını nesilden nesile yaşatan eşsiz bir mücadele ve zafer örneğidir. Bu büyük zaferi unutmamak, çocuklarımıza anlatmak bizlerin vazifesidir. Çanakkale zaferi temalı bu kanvas tablo ile bu zafer her an hatırlayacak destansı mücadelesini çocuklarımıza, sevdiklerimize aktarabileceğiz.
Fiyat
:
39,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Çanakkale Zaferi Kanvas Tablo

  Çanakkale Savaşı, geçmişten günümüze olan Türk milletinin inatçılığını, birliğini ve azmini tüm dünyaya gösteren en önemli zaferlerinden biridir. Birinci Dünya Savaşı’nın başlaması ve Almanya’nın yanında yer almaya zorlanan Osmanlı Devleti yavuz ve midilli gemilerinin Rusya kıyılarını bombalamasıyla savaşa dahil olmuştur. İtilaf devletleri İstanbul ve Çanakkale boğazlarının kontrol etmek istemeleri ve Rusya’ya rahatlıkla erzak yardımı yapmak istedikleri için rotayı Çanakkale’ye çevirmişlerdir. Farkında olmadıkları şey ise neredeyse Osmanlı ordusunun destan yazacağı ve aziz Türk Milleti’nin iradesi ve dayanıklılığı olmuştur. Hem denizden hem de karadan taarruza geçen düşman devletleri birçok destanlaşan anıyla beraber geri püskürtülmüş olup savunma hattı dağılmamıştır. Her yaştan gencin açlık, soğuk, yoksulluk ve mühimmat eksikliği içerisinde bu ülkeyi canı pahasına bir kere birle düşünmeden kendisinden çok daha üstün olan düşmana karşı çarpıştığı ve başarılı olduğu tarihe geçen destansı savaş olmuştur.

  Bizlerde her yıl 18 Mart Çanakkale Zaferini kutlayıp bizler için canlarını veren dedelerimiz, ninelerimiz için o şanlı günü hatırlayıp aynı zamanda hatırlattırıyoruz. Hediyelimani.com olarak bu önemli günün nesilden nesile aktarılmasının öneminde ve bilincindeyiz. Bu yüzden sizlere bu özel gün için önemli bir hediye hazırladık. Çanakkale Zaferi kanvas tablo ile 18 Mart anısını her daim hatırlayıp o ruhu yaşayabileceğiniz, evlerinizde bu destansı tarihi dekor olarak kullanabileceğiniz bir ürün hazırladık. Sağlam kasnak üzerine bulunan kanvasa yapılan son teknoloji UV lazer baskı ile evinizde iş yerinizde istediğiniz yerde rahatlıkla sergileyebilirsiniz.

  Çanakkale Zaferi Kanvas Tablo Detay Bilgileri;

  • Tablo boyutu 25x35 cm ebatındadır.
  • Yandan zımbalı sağlam kasnakla üretilmiştir.
  • Son teknoloji UV lazer baskı ile üretilir.
  • Fotoğrafın kalitesine göre ürünün kalitesi eşdeğer değişmektedir.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.