Fotoğraf Baskılı Metal Resim Çerçevesi 15x20

Ürün Kodu : 24377

En güzel anılarınızdan seçeceğiniz fotoğrafı istediğiniz yerde sergileyebileceğiniz özel bir ürünle karşınızdayız. Fotoğraf baskılı metal resim çerçevesi fotoğrafınızı metal plaka üzerine baskı yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle sizlere uzun kullanım ömrü sağlayan bu ürün, kullandığınız ortamlara sıcak bir hava katacak ve bulunduğunuz yeri özelleştirecektir.

Fiyat
:
39,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Fotoğraf Baskılı Metal Resim Çerçevesi 15x20

  Fotoğraf makinesi insanoğlunun icat ettiği en önemli aletlerden biridir. Görüntüyü yansıtma isteğinden doğan ve araştırmaları yapılan fotoğraf makineleri mercek bilimi sayesinde günümüzdeki konumuna gelmiştir. Ters ışık dengesi sayesinde kapalı ortama aktarılan görüntü günümüz fotoğraf makinelerinin ilk hali olmuştur. Zamanla araştırılan ve büyük ilerlemeler sağlanan fotoğraf makineleri teknoloji sayesinde herkesin telefonlarında bile yer almaktadır. Birçok teknolojik icat da olduğu gibi fotoğraf makineleri de kullanılmaya başladığı tarihlerden itibaren insanlara gelenek katmıştır. Bunlardan insanlar için en önemlisi fotoğraf albümü yapmaktır. En güzel anılarını ölümsüzleştiren insanlar ilerleyen zamanlarda geriye dönük fotoğraflara bakıp eskiyi yâd etmek istemiştir.

  Ülkemizde de fotoğraf albümlerinin önemi büyüktür. Fakat teknolojinin ilerlemesiyle sadece belirli yaş grubu insanların önemsediği albümler yerini teknolojik cihazlara bırakmıştır. Cep telefonlarının hem fotoğraf çekmesi hem de çekilen fotoğrafları depolayabilmesi insanlara daha kolay ve cazip gelmektedir. Bu kolaylık fotoğraf çıktısı alma alışkanlığını sonlandırmaktadır. Bizde eski ve önemli olan bu geleneği devam ettirebilmeniz için hem de bulunduğunuz ortamlara güzel bir dekor katabileceğiniz bir ürünle karşınızdayız. En güzel anılardan seçeceğiniz fotoğrafı baskı yaptırabileceğiniz bu ürün kullandığınız ortamları kişiselleştirmenize ve sade iç bunaltan atmosferi yok etmenize yardımcı olacaktır. İster dik ister yatay pozisyonda kullanabileceğiniz çerçeve, metal plaka üzerine baskı yapılmasından seçtiğiniz fotoğrafınızı uzun yıllar kullanma ömrü sunmaktadır.

  Fotoğraf Baskılı Metal Resim Çerçevesi 15x20 Detay Bilgileri ;

  • Baskınız metal plakaya yapılmaktadır.
  • Çerçeve plastik baskı üzerine eklenmektedir.
  • Plastik aksam arka bölümünde ayak ile masa üzerinde dik veya yatay durabilmektedir.
  • Çerçeve 15 x 20 cm boyutundadır.
  • Gönderdiğiniz fotoğrafın duruşuna göre dikey ya da yatay baskı yapılacaktır.
  • Göndereceğiniz fotoğrafın kalitesi baskının da kalitesini arttırmaktadır.

   

Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.