Fotoğraflı ve Led Işıklı Sihirli Ayna

Ürün Kodu : 7734-2
İstediğiniz yerde kullabileceğiniz işlerinizi kolaylaştıran özel bir ürünle karşınızdayız. Fotoğraflı ve led ışıklı ayna hem ayna olarak kullanabilmenizi hem de istediğiniz yerde dekorayon ürünü olarak kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bizlere göndereceğiniz en güzel anılarınıza ait bir fotoğrafı ayna içerisine baskı yapıyoruz. Normal kullanımda ayna formunda olan sihirli ayna, ister pille ister usb kablo yardımıyla açıldığında aynanın ortasında resminiz belirmektedir. İçerisinde bulunan led ışıklarıyla resminiz güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Uygun fiyatıyla dikaktleri çeken bu ürün sevdiklerinizin de beğenisini kazanacaktır
Fiyat
:
89,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Fotoğraf ve Led Işıklı Sihirli Ayna

  İnsanlar eski tarihlerde durgun suların ışık yardımıyla görüntüyü yansıttığını keşfetmişlerdir. Bu durumu araştıran ve önemseyen bilim insanları su olmadan yansıtma işlemini gerçekleştirmek istemiştir. Pek başarılı olmayan bu işlemler keşiflerin artması ve yeni madenlerin bulunmasıyla araştırmacılara kolaylık sağlamıştır. Civa ve kalayın bulunmasıyla araştırmacı meraklı bilim insanları deneme yanılma yöntemiyle farklı taşlardan yapılan tabletler üzerinde çalışmalar yapmıştır. Civa ve kalayın maddesel özelliği olan yansıtma sayesinde farklı işlemler deneyen bilim insanları sonunda aynanın ilk formunu oluşturmuşlardır. Kullanılacak tablet üzerine işlenen civa ve kalay kuruduktan sonra görüntüyü yansıttığı keşfedilmiştir.

  Zaman içerisinde teknolojinin gelişmesiyle farklı maddeler ve cisimler keşfedilmeye başlanmıştı. Camın ilk formları oluşturulmasıyla insanların ilgisini çeken cam üretimi artmış ve aynanın cam üzerine uygulanabileceği düşünülmeye başlamıştır. İlk olarak 14. yüzyılda cam üzerine ayna işlemi yapılmış ve başarılı olmuştur. İnsanların kendilerini görebilme imkanı sağlamak insanları mutlu etmiş ve yaşamlarını kolaylaştırmıştır. Gün geçtikçe üretimi artan ayna, farklı sektörlerin içerisine de girmiş ve insanlara kolaylık sağlamıştır. Günümüzde ise aynalar sağladığı derinlik efektiyle sayesinde birçok mağaza dükkan veya evlerde kullanılmaktadır. Bu etkisi nedeniyle insanlar tarafından sevilen aynalar üreticilerin dikkatini çekmiş ve farklı tasarımlı birçok dekorasyon ürünü olarak üretilmeye başlanmıştır. Bizde sizler için hem dekorasyon olarak kullanabileceğiniz hem de bakımlarınızı yaparken işinizi kolaylaştıracak bir ürünle karşınızdayız. Fotoğraf ve led ışıklı sihirli ayna çalışma prensibi nedeni ve avantajlarıyla bu ismi almıştır. Normal kullanıldığında ayna formunda olan resim baskılı sihirli ayna, usb girişli kablosuyla açıldığında bizlere göndereceğiniz fotoğraf aynanın ortasında belirmekte ve aynanın içinde ışık yanmaktadır. Bu durum ürünü hem ayna olarak kullanmanıza aynı zamanda da istediğiniz ortamda kullanabileceğiniz dekoratif bir ürün halini almaktadır. Güzel bir görüntü ortaya koyan sihirli ayna, sevdiklerinize hediye edeceğiniz farklı ve özel bir ürün olacaktır. Bu nedenle hem sevdiklerinizi şaşırtabilir aynı zamanda da en güzel anılarınızdan seçtiğiniz fotoğrafla ona anılarınızı tekrar yaşatabilirsiniz.

  Fotoğraf ve Led Işıklı Sihirli Ayna Detay Bilgileri ;

  • Sihirli ayna boyutu 17 x 22 cm’dir.
  • İsterseniz 3 adet pil ile çalıştırabilirsiniz.
  • Usb kablosuyla ister masanızda bilgisayarınızla isterseniz adaptör yardımıyla prize takarak aktif de edebilirsiniz.
  • Göndereceğiniz fotoğrafın kaliteli olması baskının kalitesinin de kaliteli olmasını sağlar.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.