Hulk Yumruk Anahtarlık

Ürün Kodu : 28418
Geçmişten günümüze herkesin kahramanı olan ve tüm dünyada bilinen Hulk karakterinin özel bir ürünüyle karşınızdayız. Hulk yumruk anahtarlık, tüm dünyada bilinen yeşil devin yumruğu olarak tasarlanmıştır. Metalden üretilmesiyle sizlere uzun kullanım ömrü sağlamasıyla çarpmalara karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda zincir kısmı sökülerek istediğiniz ortamda dik bir şekilde dekorasyon ürünü olarak kullanılabilmektedir.
Fiyat
:
29,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Hulk Yumruk Anahtarlık

  Matbaa ve baskının gelişmesi ve büyümesiyle birçok sektör ortaya çıkmıştır. Bu sektörlerden en önemlileri gazetecilik ve dergiciliktir. Gazete ve dergiler ilk zamanlarda teknolojinin düşük seviyesi nedeniyle insanlara haber verme aracı olarak kullanılmıştır. İlk gazete ve dergiler ülkelerin savaş içerisinde olmasından dolayı kargaşa ve eleştirisel haberler yapılmaması için sadece dünya üzerinde oluşan gelişmeler ve haberler yayınlanmaktaydı. Zaman içerisinde değişen politikalar sonucu gazete ve dergiler özgürlüklerini ilan etmiş özgün içerik üretmeye başlamıştır. Oluşturulan dergiler gazetenin haricinde haber yaymak amacından farklılaşıp insanları etkileme ve ilgisini çekme arayışlarına girmiştir.

  Bu arayışın sonucu önemli yazarlar ve çizim sanatçıları sayesinde karikatür çiziminde hikayeler yayınlamaya başlamışlardır. Bu hikayeler fantastik konulu ve dikkat çekici olduğu için insanların beğenisini kazanmıştır. İnsanları farklı bir dünya içerisine sokan karikatür dergileri oluşturdukları karakterlerle insanları etkilemiş ve sürekli olarak satış yapabilme imkanı sağlamıştır. Bu karakterlerden biride Hulk’dur. Hulk karakteri 1960’larda ortaya çıkmıştır. Anne ve babasını kaybeden bir çocuğun sinir ve endişe problemi yaşamasını anlatan Hulk, bu çocuğun bir araştırma sonrası ürettiği yüksek enerjili bir silahın patlaması sonucunda duyguları, aklı ve mantığı olmayan Hulk’a dönüşümünü anlatmaktadır. Üretildiği tarihten günümüze kadar birçok platformda karşımıza çıkan Hulk karakteri tüm dünyada çok beğenilmiştir. Bu nedenle üreticiler bu karaktere ait birçok aksesuar ve dekorasyon ürününü halkın beğenisine sunmuştur. Bizde sizlere iki ayrı amaçla kullanabileceğiniz bir ürünü hazırladık. Hulk yumruk anahtarlık, metal malzemeden üretilmiş olup sizlere uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Döküm metal ve büyük olmayışıyla taşırken kolaylık sağlayacaktır. Kullandığınız ortamlarda tarzınızı ve farkınızı yansıtabileceğiniz anahtarlık, aynı zamanda zinciri çıkartıldığında mini dekorasyon biblosu olarak kullanılabilmektedir.

  Hulk Yumruk Anahtarlık Detay Bilgileri ;

  • Yumruk yüksekliği 5,2 cm’dir.
  • Yumruk genişliği 3,5 cm’dir.
  • Zincir uzunluğu 6 cm’dir.
  • Metal malzemeden üretilmiştir.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.