Kabartma Besmele Tükenmez Kalem

Ürün Kodu : 28435
Kutsal kitabımız olan Kur'an-Kerim'in her ayetinin başında yer alan ve her işimizin başında söylediğimiz besmeleyi sizlere özel bir ürüne ekledik. Kabartma besmele tükenmez kalem, çelik malzemeden üretilmiş olup, kolay yazımlı mavi refillidir. Üzerinde yer alan arapça besmele yazısıyla yeni işe başlayan sevdiklerinize veya önemli kararlara imza atan tanıdılarınıza her zaman besmele çekmeyi hatırlatabileceğiniz bu ürün, özel tasarım renkleriyle ağır ve şık bir görünüşe sahiptir. Üzerine yazdırabileceğiniz isimle sevdiklerinize özel olacak bu ürün verdiğiniz değeri karşı tarafa hissettirecektir.
Fiyat
:
129,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kabartma Besmele Tükenmez Kalem

  Besmele Kur’an-Kerim de her ayetin başında yer almaktadır. Bu ayet anlam olarak Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla manasına gelmektedir. Kâinatın efendisi olan Peygamberimiz bütün hayırlı işlere Besmele ile başlanmasını tavsiye etmiştir. Besmele çekmek, herhangi başka varlık adına değil yalnızca Allah’ın ismi ile Allah’ın rızası için ve Allah’ın izni ile başladığının belirtmektir. Besmelede Allah, Rahman ve Rahim isimleri geçmektedir. Besmele çeken kişi kuranı kerim okuyarak Allah’ı anmış olur. Bu yüzden Müslümanların her işte besmele çekmesi ve istenmiştir. Besmele bakıldığında yüzlerce anlam ifade eder yemek yerken ya da bir şeyler içilirken çekilen besmele yemeği veren Allah’ a şükürdür. Korktuğumuz da çekilen besmele sadece bizi Allah’ın koruyacağını ve yalnızca ondan yardım beklediğimizin bir temsilidir. Yeni bir işe başlarken çekilen besmele rızkı veren sadece Allah olduğunu bilmemizden ve rızkımızı Allah’tan beklememizdendir. Besmele aslında her şeyin tek sahibi Allah’a sığınmaktır.

  Kabartma besmele tükenmez kalem ile yeni bir işe başlayan sevdiklerinize ya da kendinize yapılan her işte, atılacak her imzada ya da verilecek her kararda Allah’ı hatırlayarak ve ona teslim olarak karar verilmesini hatırlatabilirsiniz. Besmele tükenmez kalemin üzerine yazdıracağınız yazı ile tamamen kişiye özel hale gelecektir. Ürün altın rengi, gümüş ve siyah renklerinden oluşmaktadır. Kabartmanın bulunduğu kısım gümüş renkli kısımdır. Besmele kabartması fotoğrafta görülen şablon şeklindedir. Besmele kabartma kalem kolay yazımlı mavi refilli olup, çelik malzemeden üretilmiştir.

  Kabartma Besmele Tükenmez Kalem Detay Bilgileri ;

  • Kalem ebatı 13,7 cm’dir.
  • Kalem çelik malzemeden üretilmiştir.
  • Tükenmez kalem mavi refillidir.
  • Kalem kutusu stok durumuna göre farklı model olarak gönderilebilir. Kutu stoğu sorunuz.
  Ürün Etiketleri

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.