Kadına Hediye Fotoğraf Baskılı Ses İzi Kupa

Ürün Kodu : HL-FSES
Kadınlar gününde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel söz ve müziğiyle onları sevindirirken ekleyeceğiniz fotoğrafla sadece onun için ürettirebileceğiniz kadına hediye fotoğraf baskılı ses izi kupa ile sizlerleyiz. Kalın porselen yapılı malzemeli geniş kulp yapısıyla kullanım kolaylığı sağlarken her zaman kullanılan bir ürün olmasıyla sevdiklerinizi her gördüğünde duygulandırabilecek ve onları değerli hissettirebileceksiniz.
Fiyat
:
54,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kadına Hediye Fotoğraf Baskılı Ses İzi Kupa        

  Geç zamanlardan günümüze dek gelen en önemli sanat dallarından biri şiir olmuştur. Toplumlarda sanatla ilgilenen kişiler ilk olarak kralların ve yöneticilerin istekleri üzerine devleti ve yönetimi destekleyen ve öven sözcükler kurmuşlardır. Bu sözcüklerin ses yapısına göre düzenlenmesi ve seçilmesiyle zaman içinde şiir oluşmuştur. Buluşların oluşmasıyla ses çıkaran aletler gelişmiş ve bu sözcüklerle ahenkli bir şekilde kullanılarak şarkıları ortaya çıkarmıştır. Birçok farklı konularda yazılan şarkılar günümüzde insanları rahatlatıcı ve dinlendirici bir yapıya da sahiptir.

  Bizde dünya kadınlar günü için sizlere kadınlarımızı öven ve onların değerinden bahseden Güzel Kadın şarkısını sizler için qr kod biçimi olan ve tüm dünyada kullanılan şarkı platformu olan spotify üzerinden sevdiklerinize atfedebileceğiniz aynı zamanda hediye edebileceğiniz kadına hediye fotoğraf baskılı ses izi kupayı hazırladık. Sevdiklerinizin fotoğrafını çift taraflı silinmez baskı olarak kupa bardak üzerine ekletebilirken güzel kadın şarkısını da akıllı cihazların qr kod okuma sistemiyle şarkının hediye edeceğiniz kişinin otomatik olarak kupa üzerindeki çizgillerle açabilmesiyle onlara hediye edebileceksiniz. Onları ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi hissettirebileceğiniz resim baskılı ses izi kupayı her kullandığında sizi hatırlayıp mutlu olacaktır.

  Kadına Hediye Fotoğraf Baskılı Ses İzi Kupa Bilgileri ;

  • Kupa bardak beyaz renk olup, porselen malzemeden üretilmiştir.
  • Yüksekliği 9 cm’dir. Genişliği kulp ile 12 cm’dir.
  • Koruma kutusuyla gönderilir.
  • Çift taraflı silinmez baskı tekniği yapılmaktadır.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.