Kaptan Amerika Anahtarlık

Ürün Kodu : 28419
Amerika’nın yenilmez kahramanı Kaptan Amerika’nın özel kalkanını sizler için hazırladık. Kaptan Amerika anahtarlık, metal yapısıyla uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Birebir aynı tasarıma sahip olup, mavi bordo ve eskitme gri rengindedir. Kalkanın ön kısmı dönmektedir. Bu sayede sıkıldığınız vakitlerde sizlere meşguliyet sağlayacaktır. Zinciri çıkartılarak istediğiniz yerde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.
Fiyat
:
29,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kaptan Amerika Anahtarlık

  Eğlence sektörü 1900’lü yıllarda insanlığın hayatına girmeye başlamıştır. Bunun ana nedeni ise tenoloji ve makineleşmenin belirli bir seviye üzerine çıkmasıdır. Yeni arayışlara giren üreticiler farklı tarzlarda insanların dikkatlerini ve beğenilerini çekebilecekleri bir sektör aramıştır. Yazının çok daha eski tarihlerden beri insanların hayatında olması ve farklı sanatsal çalışmaların çıkarılmasıyla, hayal ürünü olarak kabul edilen efsaneleşmiş hikayeleri birleştirme düşünceleri oluşmuştur. Yeni yayınlar oluşturan yazarlar farklı karakterler oluşturmuş ve insanlara sunmuştur. İlk yazılan ürünler daha çok hem insan yaşamıyla alakalı hem de mistik ve fantastik güçlere sahip kahraman karakterleridir.

  İnsanlar tarafından beğenilen bu çizgi romanlar zaman içerisinde halk arasında yerine sabitlemiş ve insanları bir sonraki sayıyı almak için sabırsızlandırmıştır. Üretilen bu hikayeler kimi zaman efsanelerden kimi zaman mitolojiden kimi zamansa ülkelerin siyasi propagandaları sonucunda oluşmuştur. Kaptan Amerika karakteri de Amerika ülkesinin 2. Dünya savaşının bir esintisi olarak kurgulanmıştır. Hitleri öldürecek güçlü bir karakter algısı üzerine çıkan kahraman normal bir askerin kimyasal işlemler sonucunda yenilmez bir süper kahramana dönüşme sürecini anlatmaktadır. Tüm dünyaya Amerika’nın büyüklüğü ve gücünü anlatan Kaptan Amerika zaman içerisinde geniş izleyici kitlesine ulaşmıştır. Herhangi bir özel gücü olmayan karakter sadece güçlü vücut yapısı tam formda insan olması ve çok güçlü bir elementten yapılma kalkana sahiptir. Dünya üzerinde en ün yaptığı ürünü ise kalkanıdır. Bizde sizlere günlük hayatta kullanabileceğiniz özel bir Kaptan Amerika ürünü hazırladık. Kaptan Amerika anahtarlık, kahramanın sahip olduğu kalkana birebir benzer şekilde üretilmiştir. Metal malzemeden üretilmesiyle sizlere uzun kullanım sağlamaktadır. Ayrıca kalkan anahtarlığın ön yüzü dönebilmektedir. Bu da canınız sıkıldığında sizlere meşguliyet sağlamaktadır. Farklı bir tarz oluşturabileceğiniz bu ürün çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Aynı zamanda zincirini çıkartarak istediğiniz yerde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

  Kaptan Amerika Anahtarlık Detay Bilgileri ;

  • Anahtarlık çapı 5 cm’dir.
  • Yükseklik 1 cm’dir.
  • Zincir uzunluğu 6 cm’dir.
  • Anahtarlık mavi, bordo ve eskitme gri rengindedir.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.