Karakalem Efektli Kanvas

Ürün Kodu : 28159
Fotoğraflar, bizim en değerli anılarımızın saklı olduğu yerlerdir. O en değerli anlarınızı, kara kalem efekti orjinalliğinde, kanvas tablo şeklinde evinizde yaşatmaya ne dersiniz? Size fotoğraflarınızı kara kalem efektine dönüştürme fırsatını hediyelimani.com farklıyla veriyoruz. Elle çizilmiş gibi, fotoğrafın orjinalliğini bozmadan, farklı bir hava katılarak oluşturulan kanvas tablo, çok kısa sürede hazırlanıp kargoya teslim ediliyor. Profesyonel kara kalem çizimlerini aratmayan efekt, bilgisayar aracılığı ile fotoğrafınıza veriliyor ve kaliteli baskı ile basılıp evinize kadar geliyor.
Fiyat
:
39,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Karakalem Efektli Kanvas

  Karakalem tekniği bazı ağaç dallarının yakılıp kömür haline getirilmesi ve ardından birleşmesiyle oluşan kalemle yapılmıştır. 19 yüzyılda geliştirilen karakalem tekniği kağıt üzerinde kömürün yoğunluğu ve ışık- gölge oranın ayarlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Yoğunluğu verebilmek için farklı sertliklerde kalem kullanılmıştır. Tablo üzerinde ışık oranını ayarlayabilmek silgi amaçlı olarak ekmek hamuru veya deri parçası gibi malzemeler kullanılmıştır. Renkli boyalara nazaran farklı bir duruşu olan karakalem tekniği zamanla insanlar tarafından tanınmış ve sevilmiştir. Günümüzde karakalem yapmak eski zamanlara göre çok basittir. Teknolojinin gelişmesiyle birçok çeşit kalem ve malzeme rahatlıkla her yerden temin edilebilir. Günümüzde istendiğinde karakalem tekniği portre resmi sadece ücret karşılığı ressamlara yaptırılabilmektedir.

  Karakalem tekniği sadece sanatçılara yaptırıldığından ve sadece el emeği kullanılarak oluşan tablo maliyet olarak pek cazip olmamakta. Herkes kendi resminin veya sevdiklerinin resminin yaptırılmasını ister ve o resmi evinde veya ofisinde sergilemek ister. Bizde karakalem efektli kanvas tablo ile sizlerin bu sorununa çözüm üretmek istedik. Tasarımcılarımızın bilgisayar üzerinden ayarladığı karakalem efekti gerçek çizimi aratmıyor. Hem ekonomik hem de vakit almaması da sizlere ekstra avantaj sağlamaktadır. Sevdiklerinizle yaşadığınız en güzel anları güzel bir esere dönüştüren bu ürün harika bir hediye olabilir. Ailenizin, sevgilinizin veya arkadaşlarınızın yollayacağınız resimleri ile onlara özel ve anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

  Diğer karakalem hediyeleri buradan inceleyebilirsiniz.

  Kişiye Özel Kanvas Mutfak Tabelası Detay Bilgileri ;

  • Tablo boyutu 25x35 cm ebatındadır.
  • Yandan zımlabı sağlam kasnaktır.
  • Son teknoloji UV lazer baskı ile üretilir.
  • Fotoğrafın kalitesine göre ürünün kalitesi eşdeğer değişmektedir.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.