Kişiye Özel 8 Gb Kartvizit Usb Bellek Otg Özellikli

Ürün Kodu : LPN-7238-8GB
Sizler telefon, tablet ve bilgisayarda kullanma imkanı sunan özel tasarımlı bir ürünle karşınızdayız. Kişiye özel 8 gb usb bellek otg özellikli, kart boyutuyla sizlere istediğiniz yere cüzdanınız içinde taşıma imkanı sunmaktadır. Bu özellikle aynı zamanda kaybetme ve unutma durumunu da düşüren bu ürün, otg özelliği sayesinde bilgisayar olmadan da telefon ve tabletinize verilerinizi aktarmanızı sağlamaktadır. Üzerine yaptırabileceğiniz fotoğrafla sizlere özel ve farklı bir ürün olurken, sevdiklerinizi etkileyebileceğiniz özel bir hediye olmaktadır.
Fiyat
:
63,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel 8 Gb Kartvizit Usb Bellek Otg Özellikli

  İnsanoğlunun geliştirdiği ve ürettiği en büyük icat ve teknolojilerden biri şüphesiz bilgisayardır. İlk üretilen bilgisayar bir oda büyüklüğünde ve sadece dört işlem hesap yapabiliyordu. Devrim niteliğinde olan bu teknoloji insanları büyülemiş ve etkilemiştir. Zamanla gelişen teknolojiyle bilgisayar kapasitesi ve yaptığı işlemler artmış ve insan hayatının bölünmez parçası haline gelmeye başlamıştır. Çıkarılan masa üstü bilgisayarlar tüm üretim sektörlerinde kullanılmaya başlamıştır. Bunun en önemli nedeni ise üretim hızı ve performansını büyük ölçüde arttırmasıdır. Bilgisayar teknolojisi yanında birçok yan teknolojiyi de oluşturmuştur. Bunlardan en önemlisi ise verileri depolama teknolojisidir. Kağıt sarfiyatını önemli ölçüde düşüren bu teknoloji hayatımıza ilk olarak disket adıyla girmiştir.

  Disketler 1.44 mb kapasiteye sahip olup girilen ve tutulan önemli verileri kaydetmeye yaramaktaydı. Günümüz depolama birimlerine bakıldığında çok düşük bir rakam olan bu teknoloji insanlara hayat kurtarıcı bir kolaylık sağlamıştır. Yapılan araştırmalarla sonrasında cd oluşturulmuş ve 700 mb gibi diskete göre devasa bir alan sağlamıştır. İnsanlara önceki teknolojiye göre çok daha fazla yarar sağlayan bu teknoloji zamanla yerini dvd ye bırakmıştır. Dvd’nin 4 gb gibi cd ye göre çok fazla bir alan sağlamasıyla çok daha az bir kullanım sağlamış ve insanlara tek dvd içerisinde birçok önemli dosyalarını muhafaza etmiştir. Bu kadar önemli bir teknoloji insanlara yine de yeterli gelmemiştir. Bunun nedeni ise fazla yer kaplaması ve hızlı kullanıma el verişli olmamasıdır. Zaman içerisinde teknoloji devleri usb bellekleri oluşturmuş ve piyasaya sunmuştur. Günümüzden 20 yıl önce üretilen bu ürün, insanlara istedikleri kolaylıkları sağlamış ve her sektörün vazgeçilmezi konumuna ulaşmıştır. Eski tarihlere nazaran günümüz teknolojisinde büyük küçük demeden herkes bilgisayar ve telefon kullanmaktadır. Bunun nedeni piyasanın artık bilgisayar ve teknoloji üzerinden devam etmesidir. Kullanmaya mecbur olan insanlar kendilerini bu alanda geliştirmiş ve öğrenmiştir. Bu nedenle size hem bilgisayarınızda hem de telefonunuzda kullanabileceğiniz önemli bir ürün hazırladık.

  Kişiye Özel 8 gb Kartvizit Usb Bellek Otg Özellikli, yapılan araştırmalar sonucunda üretilmiş ve insanlara önemli ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Başlıca önemli özelliklerinden birisi kart ebatında olması ve cüzdanınızın içerisinde taşıyabilmenizdir. 8 gb kapasitesiyle birçok işinizi kolayca halledebileceğiniz bu ürün, aynı zamanda otg teknolojisiyle sizleri pc üzerinde uğraştırmamaktadır. Direkt olarak type-c girişi bulunan fotoğraf baskılı usb bellek otg, telefonunuzla takarak yapmanız gereken işlemleri kolaylıkla halledebilmenizi sağlamaktadır. Ön yüzüne yaptırabileceğiniz fotoğraf baskısıyla güzel ve farklı bir görünüm elde ederken, çevrenizdeki kişilere göre çok farklı bir ürün kullanabileceksiniz. Fotoğraf baskısıyla özel bir hediye konumuna gelen bu ürün, sevdiklerinizi ürün avantajlarıyla mutlu ederken, fotoğraf baskısıyla kendilerinizi özel ve değerli hissettirecektir.

  Kişiye Özel 8 Gb Kartvizit Usb Bellek Otg Özellikli Detay Bilgileri ;

  • Usb genişliği 7,9 cm’dir.
  • Usb genişliği 5,2 cm’dir.
  • Usb kalınlığı 2 mm’dir.
  • 360 derece dönebilen alanıyla usb ve otg olarak kullanılabilir.
  • Otg kısmı type-c girişidir. Android cihazlarla uyumludur.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.