Kişiye Özel Dansçıya Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : 28561

Dansa gönül veren ve sanat icra eden sevdikleriniz için hazırladığımız özel bir ürünle karşınızdayız. Kişiye özel dansçıya hediye kupa bardak dünya dansçılar günü için sevdiklerinize hem uygun hem de estetik bir hediye olacaktır. Kalın porselen malzeme yapısı, geniş hacmi ve ergonomik yapısıyla sevdiklerinize kullanım kolaylığı sağlayacak ve beğenilerini kazanacaktır. Üzerine ekleyeceğiniz isimle gönül verdiği ve yeteneklerini sergilediği mesleğini kullandığı her yerde gösterebilmesini sağlayabileceksiniz.

Fiyat
:
19,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel Dansçıya Hediye Kupa Bardak

  Dans, birçok araştırmacıya insanlık tarihinden itibaren var olmuştur. İlk olarak farklı hareket ve figürlerin belirli bir sese ve ritme göre yapılmasıyla göze hoş gelen figürler ortaya çıkmıştır. Zaman içerisinde ilerleyen ve medenileşen toplumlar keşfettikleri aletlerin çıkardıkları sesleri fark ederek bu sesleri uyguladıkları figürle birleştirmiş ve dansın bugünkü temelini oluşturmuştur. Gelişen bilim ve sanatla dansa ilgi duyan kişiler yeteneklerini ortaya çıkarmış ve kültürlerini dansın içine eklemiştir. Günümüze kadar birçok insanın dans etmesiyle yaşanılan kültürlerin dansa aktarılmasıyla tüm dünya üzerinde farklı tarzda ve türde dans çeşitleri oluşmuştur.

  Bizde dansa gönül veren ve dans için emek harcayan sevdiklerinizi sevindirebileceğiniz özel bir ürün tasarladık. Kişiye özel dansçıya hediye kupa bardak, tamamen porselen malzemeden üretilmiş olup, geniş hacmiyle beğenileri kazanacaktır. İsimli dansçıya hediye kupa bardak, kalın malzeme yapısı ve ergonomik tasarımıyla sevdiklerinize kullanım kolaylığı sağlarken, üzerindeki özel tasarımıyla gönül verdiği mesleğini kullandığı her yerde gösterebilmesini sağlayabilirsiniz. Tasarım altına ekleyeceğiniz isimle onun sizler için ne kadar değerli olduğunu anlatabilir aynı zamanda ne kadar önemli olduğunu da hissettirebilirsiniz.

  Kişiye Özel Dansçıya Hediye Kupa Bardak Detay Bilgileri ;

  • Kupa bardağın malzemesi porselendir.
  • Bardak beyaz renk olup genişliği kulp ile 12 cm’dir.
  • 9 cm yüksekliğindedir.
  • Baskı kalitesinin uzun ömürlü olması için makinede yıkamayınız.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.