Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kupa

Ürün Kodu : 28151
Sevdiklerinize özel ve ona ait bir hediye arıyorsanız kişiye özel fotoğraf baskılı kupa tam size göre. Günlük hayatta sık kullanılan bu ürün kullanıldığı alanlardaki dikkatleri üzerinize çekecektir. Ofis ortamlarının önemli sıkıntılarından biri olan bardak derdini sonlandıran bu ürün, başkalarının bardağınızı kullanma derdini sonlandıracaktır. Sevdiklerinize içeceklerini her  yudumladığında üzerindeki anıyı ve kendinizi hatırlatabilirsiniz. Uygun fiyatıyla cebinizi sarsmayacak bu ürün sevdiklerinizi mutlu edecektir.
Fiyat
:
54,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kupa

  Eski tarihlerde hediyeleşme günümüz kadar yaygın değildi. Zamanın koşulları ekonomik durumlar ve savaş süreçleri insanları zor bir yaşam koşullarına sokmuş ve geçim sıkıntılarıyla hayatlarını geçirmişlerdir. Savaşların sona ermesiyle ülkeler üretim yarışlarına girmiş ve zenginliklerini arttırmıştır. Zaman içerisinde büyüyen ülkeler bilime ve teknolojiye önem vermişlerdir. Bulunan yenilikler ve sanayinin gelişmesiyle üretim çeşitleri ve sayıları da zaman içerisinde artmıştır. Kültür ve yaşam şekilleri değişen insanlar geçim sıkıntıları yerine farklı arayış ve isteklere girmişlerdir. Bu isteklerden biriside kişiye özel üretilen ürünlerdir.

  Her insan kendini özel ve değerli hisseder. Zaman içerisinde gelişen ve herkesin kullandığı internet ve sosyal medya sayesinde insanlar farklı ürünleri ve tasarımları paylaşmakta ve diğer kişilerden farklı hissetmek ve sıradanlaşmamak istemektedir. Bu nedenle üreticiler bu durumu düşünüp insanların beğenisine özel tasarım ürünler sunmaktadır.  Bizde insanların günlük hayatında sık kullandığı ürünlerden biri olan porselen kupa bardağı sizlere özel olarak tasarladık. Kişiye özel fotoğraf baskılı kupa bardak ile sevdikleriniz veya siz sevdiğiniz içeceklerinizi yudumlarken çevrenizdeki kişilerin dikkatini üzerinizde olacak. Ayrıca iş ortamlarında kullanılan bardaklar her zaman karışmaktadır. Titiz ve kendi ürünlerinin başkaları tarafından kullanılmasını istemeyen kişiler için özel fotoğraf baskılı kupa bardak tam size göre. Üzerinde size ait olan resim ile bir başkası bardağınızı kullanamayacak ve kullanıldığında hemen dikkat çekecektir. Sevdiklerinize özel bir hediye düşünüyorsanız hem uygun fiyatı hem de sevdiklerinize ait  bir ürün oluşuyla sevdiklerinizin  beğenisini kazanacaktır.

  Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kupa Detay Bilgileri ;

  • Porselen kupa özel baskı yöntemiyle hazırlanmaktadır.
  • Kulp ile birlikte 12 cm genişliğindedir.
  • Kupa boyutu 8 x 9,5 cm’dir.
  • Baskının uzun süreler kalitesini koruyabilmesi için bulaşık makinesinde yıkama tavsiye edilmemektedir.
  • Göndereceğiniz fotoğrafın kaliteli olması baskının da kalitesini arttırmaktadır.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.