Kişiye Özel Hes Kodu Qr Anahtarlık

Ürün Kodu : HL-HES
Kurumlara giriş esnasında vakit kaybı yaşatan, uğraştıran hes kodu arama ve bulma sorununuzu sizler için kolaylaştırarak, yanınızda taşıyabileceğiniz anahtarlık üzerine ekledik. Kişiye özel hes kodu qr anahtarlık üzerine e hes kodunuz ve isminizi çift taraflı baskı yaptık. Hes kodunuzu kolay okutabilmeniz için qr kod versiyonunu ekledik. Kurumlara hızlı bir şekilde giriş yapıp daha az uğraşırken aynı zamanda anahtarlarınızı birarada tutabileceğiniz ve üzerinde isminiz yazan anahtarlık ile kaybolmalara karşı bulunma ihtimalini de daha fazla arttırabilirsiniz.
Fiyat
:
26,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel Hes Kodu Qr Anahtarlık

  Tüm dünyayı zorlayan ve insanlığın varlığını tehdit eden covid-19 isimli virüs herkesin hayatını ve sağlığını tehdit etmektedir. Sağlığımızı korumak için birçok farklı önlem ve tedbir almaktayız. Toplum içinde insanlar arasında olan mesafemizi korumamız, el hijyenimize dikkat etmemiz ve maske kullanmamızın çok önemli olduğunu bilim insanları açıklamaktadır. Bu tedbirlerin arasında olması gereken ve yeni kullanılmaya başlanan insanların bu hastalığı geçirip geçirmediğini kontrol etmemizi sağlayan hes kodunu sizler için özelleştirip anahtar üzerine ekledik.

  Bunun nedeni ise toplu alanlara giriş yapılırken yeni alınan karar üzerine kişilerin hastalığı geçirip geçirmediğini kontrol ederek kendimizi daha iyi korumamız sağlanmaya çalışılmaktadır. Sağlığımıza çok fazla dikkat etmemiz gereken bu zamanda geçirdiğimiz zamanda çok önemli olmuştur. İşlerimizi halledebilmek için görevlilere göstermemiz gereken hes kodu sadece akıllı telefon üzerinden görüntülenebilmektedir. Özellikle daha önce hes kodu alınmadıysa işimiz olan kuruma giriş esnasında çok fazla vakitkaybı oluşturmaktadır. Bizde sizler için önceden temin ettiğiniz hes kodunuzu kaliteli ve sağlam malzemeli olan kişiye özel hes kodu qr anahtarlık üzerine ekledik. Anahtarlık üzerinde yazacağınız hes kodunuz ve hes kodunuzun global qr kod baskısı yapılmaktadır. Ayrıca ekleyeceğiniz isimle siz veya sevdikleriniz için özel bir ürün olacaktır. Anahtarlarınızı bir arada tutabilirken aynı zamanda çift tarafında baskı olan isme özel hes kodu qr anahtarlıkla istediğiniz yere kolaylıkla ve uğraşmadan giriş yapabileceksiniz.

  Kişiye Özel Hes Kodu Qr Anahtarlık Bilgileri ;

  • Anahtarlık dikdörtgen şekilde olup, 7,5 x 3 cm boyutlarındadır.
  • Beyaz renk olup kalın frp malzemeden üretilmiştir.
  • Hes kodu ve isim çift taraflı olarak baskı yapılmaktadır.
  • Toplu olarak sipariş verebilirsiniz.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.