Kişiye Özel Kabartma Besmele Kalem Seti

Ürün Kodu : 1679
Sevdiklerinize özel tasarım dini bir hediye arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kişiye özel kabartma besmele kalem setiyle sevdiklerinize kaliteli, ağır ve anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Üzerine son teknoloji lazer baskı ile yazdıracağınız isim ile hediyenizi sevdiğiniz kişi için özel, anlamlı ve kişisel bir ürün yapabilir, hediye edeceğiniz kişi değerli hissettirebilirsiniz.
Fiyat
:
114,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel Kabartma Besmele Kalem

  Besmele, İslam dini için her iş ve oluşun başında yer alan vazgeçilmez bütündür. ‘Bismillahirranirrahim’ ayetinin isim hali olup her işimizin başlangıcını hayırlı olması niyetiyle süslemekteyiz. Peygamber Efendimiz (s.a.v) her hayırlı işinizin başında besmele çekiniz diye öğüt vermiştir. Besmelenin anlamı Rahman ve Rahim olan Allah’ın (c.c.) adıyla demektir. Her işimizin başında çektiğimiz besmele işlerimize hayır ve güzellik katmaktadır. İnanç olarak her işin başlangıcında çekilen besmele işlerimizin sorunsuz ve güzel işlemesini sağlamaktadır. Bu na kanıt olarak kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’in her surenin başlangıcında besmele çekilmektedir. Sadece bundan bile besmelenin bizler için anlam ve önemi anlaşılmaktadır.

  Müslümanlar olarak her davranış ve işimizde çekmemiz gereken besmeleyi ne yazık ki unutmaktayız. Bu yüzden bir çok üretici bizlere besmeleyi hatırlatmak amacıyla birçok besmele yazan ürünler üretmiştir. Bizlerde size her işinizde size besmeleyi hatırlatacağı ve gördükçe aklınıza kazıyacağı bir ürün hazırladık. Kişiye özel  kabartma besleme kalem sizlere alacağınız her notunuzda size besmele çekmeniz gerektiğini hatırlatacak. Ayrıca yeni bir işe başlayan tanıdıklarınıza ve sevdiklerinize bu ürünü her işin başı besmeledir anlamıyla hediye edebilirsiniz. Besmele tasarımlı kalem ağır duruşu, kaliteli maddesi ve özel tasarımlı oluşuyla sevdiklerinize yakışacak bir hediye olacaktır. Sevdiklerinizin beğenisini tatmin edecek bu ürün özel tasarım olması üzerine istediğiniz kişinin ismini yazdırabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz özel isimli bu kalem ile onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

  Kişiye Özel Kabartma Besmele Kalem Detay Bilgileri;

  • Özel termo deri kutusunda gönderilir.
  • 1 Adet Tükenmez kalem ve 1 Adet roller kalemden oluşmaktadır.
  • Tükenmez kalem çevirmelidir. Mavi refillidir.
  • Roller kalem yumuşak yazımlıdır. Mavi Refillidir. Kapaklıdır.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.