%37 indirimli

Kişiye Özel Üç Hilal ve Bozkurt Tasarımlı Araba Plakalı Anahtarlık

Ürün Kodu : HL-BZK
Türklüğün simgesi haline gelen üç hilal ve bozkurt sembollerini sizler için gün içinde en çok kullanılan ürünlerden birine ekledik. Kişiye özel üç hilal ve bozkurt tasarımlı araba plakalı anahtarlık kaliteli metal malzemeden üretilmiş olup, çift taraflı baskı alanı üzerine eklenen arabanızın  plakası, isminiz ve hilal bozkurt tasarımıyla dikkatleri üzerinize çekecek ve farklı tarzınızı herkese yansıtabilmenizi sağlayacaktır özel ve anlam yüklü olmasıyla ideal bir hediye olacaktır.
Fiyat
:
19,90 TL
İndirimli Fiyat
:
12,50 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel Üç Hilal ve Bozkurt Tasarımlı Araba Plakalı Anahtarlık

  Türkler bağımsız ve özgürlükçü yapısıyla her dönem kendilerinden söz ettirmiş ve tüm dünya üzerinde ismini duyurmuştur. Manda yönetimine karşı olan ve bağımsızlığı her şeyden önde tutan Türkler eski tarihlerden günümüze birçok kez göç etmiş ve yeni yerler fethetmiştir. Zaman içinde her toplum tarafından korkulan ve tehdit olarak görülen Türk milleti İslam medeniyetiyle tanışmasıyla savaşçı yapısı yanı sıra adaletli ve hoşgörülü bir toplum olmuştur. Sürüsüyle beraber avlanan ve her daim birbirinden güç alan bozkurtlara benzetilen Türkler, İslam, Türklük ve cihan anlamlarını taşıyan üç hilal sembolünü kendilerine atfetmiştir.

  Bizde bu anlamları bünyesinde barındıran ve her zaman kullanılmasıyla sürekli insanların elinde olan anahtarlığı sizler için özelleştirdik. Kişiye özel üç hilal ve bozkurt tasarımlı araba plakalı anahtarlık, çelik ve zamak malzemelerden üretilmiş olup nikel kaplamalıdır. Çift taraflı baskı alanı üzerine arabanızın plakası, isminiz soyisiminiz ve üç hilal bozkurt tasarımıyla tüm dikkatleri üzerinize çekip ve Türklüğün simgesini her yerde yansıtabileceğiniz isme özel hilal ve kurt tasarımlı araç plaka anahtarlık siz ve sevdikleriniz için harika bir ürün olmaktadır.

  Kişiye Özel Üç Hilal ve Bozkurt Tasarımlı Araba Plakalı Anahtarlık Detay Bilgileri ;

  • Anahtarlık ebatı 5,2 x 2,3 cm boyutlarındadır.
  • Çelik ve zamak malzemeden üretilmiş ve nikel kaplamadır.
  • Anahtarlık üzerine silinmez baskı tekniğiyle isim soy isim, plaka ve üç hilal bozkurt tasarımı yapılmaktadır.
  • Baskı kalitesinin uzun ömürlü olması için sıvı maddelere temas ettirilmemesi gerekmektedir.
  • Asetat koruma kutusuyla gönderilmektedir.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.