Klaket Tasarımlı Fotoğraflı Taş Bardak Altlığı

Ürün Kodu : 28553
Sevdiklerinize hem sürekli kullanılan hem de kullanıldığı alanlarda dekore edebileceği bir ürün hazırladık. Klaket tasarımlı fotoğraflı taş bardak altlığı, suni traverten taş malzemeden üretilmiş olup kalın ve geniş yapısıyla sevdikleriniz için çok kullanışlı ve özel bir hediye olacak. Sağlam yapısıyla istenilen alanlarda içecekleri devrilmeden tüketilmesini sağlarken, üzerine eklenecek fotoğraflar ve klaket tasarımıyla özel bir tarz ve hava oluşturacaktır.
Fiyat
:
29,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Klaket Tasarımlı Fotoğraflı Taş Bardak Altlığı

  İnsanlar eski tarihlerden günümüze buldukları gelişmeler ve yenilikler sayesinde birçok ürün ve sektör oluşturmuştur. İnsanların merak duygusuyla başlayan araştırmalar sonucunu başarıya götürmüş ve merak edilen farklı alanlarda yeni buluşlar ortaya çıkmıştır. Bu buluşlardan birisi de mercektir. Mercekler görüntüyü yansıtmaları, görüntüyü kırmaları ve yakınlaştırmalarıyla insanlar tarafından birçok alanda farklı keşifler için kullanılmıştır. Teknolojinin ilerlemesiyle birçok buluş elektronik devrelerle birleşmiş ve ortaya bambaşka ürünler çıkmıştır. Bunlardan en önemlilerinden biriyse kameralardır. Elektronik devrelerin ve bilgisayar komutlarının merceklerle buluştuğu ve görüntüyü kaydeden kameralar, sinema sektörünün oluşmasını sağlamıştır.

  Geçmişten günümüze insanları eğlendirmek için oluşturulan tiyatrolar bu gelişmelerle ölümsüzleştirilebilir ve her zaman izlenebilir duruma gelmiştir. Çekilen sahnelerin içerikleri, detayları ve kaçıncı kez çekildiğini karıştıran insanlar bu durumda klaketi oluşturmuştur. Klaket, birçok kez çekilen sahnelerin karıştırılmaması ve montajlama yapılırken işleri kolaylaştıran detay bilgileri içermektedir. Filmlerin başlarında dikkatleri çeken klaketler zaman içinde farklı alanlarda aksesuar olarak kullanılmaya başlanmış ve farklı bir konsept oluşturulmuştur. Bizde sizler için gün içinde en çok kullanılan ve her zaman dekorasyon ürünü olan bardak altlığına fotoğraflarınızı ve klaket tasarımını ekledik. Klaket tasarımlı fotoğraflı taş bardak altlığı, suni traverten taş malzemeden üretilmiştir. 10 x 10 cm boyutlarıyla ihtiyaçları karşılarken, üzerine eklenecek fotoğrafların çok güzel gözükmesini sağlamaktadır. Klaket temalı resim baskılı taş bardak altlığı 1 cm kalınlığında olup, istenilen yüzeyde içeceklerinizi kolaylıkla tüketebilmenizi sağlamaktadır. Parlak yüzeyine ekletebileceğiniz fotoğrafla sevdikleriniz için özel bir dekorasyon ürünü olacak ve her görüldüğünde sevdiklerinize sizi hatırlatacaktır.

  Klaket Tasarımlı Fotoğraflı Taş Bardak Altlığı Detay Bilgileri ;

  • Bardak altlığı suni traverten taş malzemeden üretilmiştir.
  • 10 x 10 boyutlarındadır.
  • 1 cm kalınlığıyla istenilen yerde kullanılabilmektedir.
  • Yüzeylere zarar vermemesi için 4 adet koruma keçesiyle gönderilmektedir.
  • Eklenecek görsellerin kaliteli olması baskı kalitesini arttıracaktır.
  • Bulaşık makinesinde ve endüstriyel makinelerde yıkamaya uygun değildir.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.