No Pain No Gain Kupa

Ürün Kodu : 19574
25,00 TL

-

+

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • No Pain No Gain Kupa


  Spor insan hayatı için olmazsa olmazdır. Sporcu bir beden sağlık anlamında daha öndedir. Günümüzde de spor yapan insanlarımızın sayısı oldukça artmıştır. No pain no gain sporculara ithafen, "acı yoksa fayda yok, ağrı yoksa gelişme yok" manasını içeren bir söylemdir. Acı yoksa fayda yok söylemi amerika da antrönörlerin motivasyon amaçlı kullandığı cümlenin slogan haline gelmesidir.

  Özellikle vücut gelişimi noktasında çalışanların ihtiyacı olduğu bu slogana biz her spor yapanı katıyoruz ve No Pain No Gain Kupa ile herkese bir mesaj veriyoruz.

  Spor yapan sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çalışma hayatının zorluklarından yakınan birine de anlam itibari ile hediye edebilirsiniz.


  Arkadaşa Hediye, Sevgiliye Hediye gibi seçeneklerde değerlendirebilirsiniz.

  No Pain No Gain Kupa Ürünü ile İlgili Detay Bilgiler;

  Kupa Güral porselen üretimidir ve porselendir.
  Üzerindeki baskının uzun yıllar kalıcı olması için bulaşık makinesinde yıkanmaması tavsiye edilir.
  kulpu ile birlikte 12 cm genişliğindedir.
  Çap 8 cm
  Yükseklik 9.5cm 

Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.