Oğlak Burcuna Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : 28306

Oğlak burcuna özel olarak tasarladığımız, oğlak burcu hayvanının ve aynı zamanda sembolünün bir araya gelip oluşturduğu şık tasarımla beraber, tasarımın alt kısmına sizin veya hediye etmek istediğiniz kişinin ismini yazdırabileceğiniz burçlara ilgili duyanlar için çok güzel bir hediye seçeneği olacak yepyeni kupa bardak modeli ile sizlerleyiz. Oğlak burcuna hediye olarak düşünüğümüz bu kupa bardak modelini kişiselleştirmek için aşağıda bulunan "Eklenecek İsim" kısmını doldurmanız yeterli olacaktır.

Fiyat
:
25,00 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Oğlak Burcuna Hediye Kupa Bardak

  Hayatında büyük bir azme ve ciddiyete sahip olan oğlak burcu hayattaki hemen hemen bütün konulara ciddiyet ile yaklaşırlar. İnsanlara karşı ilk tanışmada genel olarak mesafeli durmayı tercih ederler. İnsanlarla çabucak kaynaşıp samimi olmazlar. İçinde bulundukları bütün iş gruplarında liderlik vasıfları bariz bellidir. Analitik düşünebilme yetenekleri sayesinde diğer insanlara nazaran daha bilgili, pratik aynı zamanda vizyon sahibidirler. Hiçbir konuda acele etmezler. Bir konu veya olay ile ilgili sabır göstergelerinin sonucunun olumlu olacağını bildiklerinden dolayı her zaman sabırlıdırlar. Oğlak burçlarının en önemli özelliklerinden biri hayatta her zaman bir hedefleri olmasıdır Hızlıca bir işe kalkıştıklarında bu hızın onlara olumsuz sonuçlar doğuracağını gayet iyi bilir ve sabırla yavaş yavaş hedefine ulaşmaya çalışır, Çalışkanlıklarının yanı sıra azmi ve başarma isteği onları hayatta hep başarıya itecek kararlar almasını sağlamıştır. İş hayatların ve sivil hayatlarında her zaman mükemmeliyetçilerdir. Bu mükemmeliyetçi tavırları beraber çalıştığı insanlara veya ailesin zaman zaman zor anlar yaşatabilir. Kendini kusursuz gördüğü için kendi gibi kusursuz insanlar ararlar. Kusursuzluk içindeki kusurlar gözlerine batar en ufak kusur oğlak burcunun sinirlenmesi için yeterlidir. Hayatları boyunca hep otoriter bir tavır sergilerler. Onların hayatında duygular çok önemlidir. Ama aynı zamanda hayatta bir şeyler başarmak için duygularına yenik düşmeden genelde arka plana atarak duygularını bastırmaya çalışırlar ve oğlak burçları bu konuda oldukça başarılıdırlar. Hayatlarında hırslı olmaları bazen onlara inada sürükleyebilir ve hırsları onların zararlarına olabilir. Oğlak burcu insanının özellikleri hayatta mücadeleci olabilmeleri onlara artı sağlamıştır. Biz de hediyelimani.com olarak oğlak burcuna özel olarak tasarladığımız kupa bardak modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

  Oğlak burçları için şık bir hediye tercihi olacak bu kupa bardak modeli, üzerindeki şık oğlak burcu hayvanı ve aynı zamanda oğlak burcuna özel sembolüyle size veya sevdiklerinize içeceklerinizi çok daha keyifli hale getirecektir. Kendine özel kişiselleştirme seçeneğiyle beraber sizin veya sevdikleriniz ismini bu kupa bardağın üzerine yazdırabilir hediyenizi çok daha özel hale getirebilirsiniz.

  Oğlak Burcuna Hediye Kupa Bardak ile İlgili Detay Bilgiler;

  • Beyaz Porselen kupa özel baskı tekniği ile işlenmektedir.
  • Eklediğiniz isim tasarıma eklenip baskısı yapılır.
  • Kupa 12 cm genişliğindedir. (kulp ile birlikte)
  • 8 Cm çapındadır.
  • 9,5 cm yüksekliğindedir.
  • Oğlak burçlarına özel tasarlanmıştır
  Ürün Etiketleri
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.