Oyunculara Özel Tava Anahtarlık

Ürün Kodu : 28420

Dünya üzerinde neredeyse her ev de bulunan ve birçok film, dizi, oyun gibi platformlarda yer alan tavayı aksesuar olarak hazırladık. Oyunculara özel tava anahtarlık, battleground oyunlarında yer alan tasarımıyla hazırlanmıştır. Metalden üretilmesiyle sizlere uzun kullanım ömrü sunarken, kaba ve ağır olmayışıyla istenilen yere rahatlıkla götürülebilir. Zincir kısmı çıkartıldığında renkli tasarımıyla istediğiniz yerde mini dekorasyon olarak kullanabilirsiniz.

Fiyat
:
29,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Oyunculara Özel Tava Anahtarlık

  İnsanlar ilk çağlardan itibaren yaşamlarını sürdürebilmek için yiyecekler aramış ve keşfetmiştir. İlk olarak meyve ve bitkileri kullanan insanlar zaman içerisinde ateşi fark eden insanlar avcılıkta da ilerlemiş ve yemek pişirmeyi öğrenmişlerdir. Zamanla artan nüfus ve ihtiyaçlar sonucunda farklı yiyecekleri de pişirmek isteyen insanlar çamur ve farklı maddelerden kaplar yapmışlardır. Bilimin ve keşiflerin ilerlemesiyle birçok madde denenmiş ve madenlerin eritilip şekillendirilebildiği fark edilmiştir. Bu sayede metali işleyen insanlar istedikleri gibi ürünler üretmeye başlamıştır.  İlk oluşturulan yemek pişirme kapları tavadır. Şekil itibariyle günümüzdekiyle tamamen aynı olmasa da yapılan ürünler benzerliğiyle aynı sayılmaktadır.

  İnsanların ihtiyacı olan yemek için üretilen ürünler günümüze kadar değerini kaybetmemiş ve sürekli gelişmiştir. Farklı maddelerin keşfiyle denenmeye başlamış ve tava için en uygun madde alüminyum olduğu belirlenmiştir. İlk olarak ekmek yapımındaki tavalarda kullanılan alüminyum elverişliliğiyle insanların beğenisini kazanmıştır. 1930’lu yıllarda başka bir deney için araştırmada yanlışlıkla teflon maddesi keşfedilmiş ve tava üzerine uygulanmıştır. Sıcak, kimyasal maddelere karşı dayanıklı olması ve aynı zamanda yapışmayı engellemesi gibi avantajlarıyla insanların beğenisini kazanan teflon tavalar hızla yayılmıştır. Zaman içerisinde neredeyse her evde bulunan teflon tavalar birçok film ve dizi gibi yapılarda yer almış hatta bazı komedi filmlerinde savunma silahı olarak kullanılmıştır. Buradan çıkan fikirle teknolojinin ilerlemesiyle gerçek hayata uyarlanan bilgisayar oyunlarında da yer almıştır. Oyunlarda komik ve esprili bir anlayışa sahip olan tavalar kullanıcılar için yakın dövüş silahı olarak kullanılmaktadır. Tüm dünyayı kasıp kavuran battlegrounds oyunlarında yer alan tavalar üreticiler tarafından aksesuar olarak üretilmeye başlanmıştır. Bizde sizlere hem aksesuar hem de anahtarlık olarak kullanabileceğiniz özel bir ürün hazırladık. Oyunculara özel tava anahtarlık, metal yapısıyla uzun kullanım ömrü sağlamaktadır. Altın rengi ve arka yüzündeki renkli hedef tasarımıyla sizlere farklı bir tarz oluştururken aynı zamanda çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekecektir. Esprili ve sempatik bir ürün olmasıyla kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz bu ürün zincir kısmı çıkartılarak aynı zamanda mini biblo dekorasyonu olarak kullanılabilmektedir.

  Oyunculara Özel Tava Anahtarlık Detay Bilgileri ;

  • Tava çapı 4,3 cm’dir.
  • Tava sapı 3,2 cm’dir.
  • Zincir uzunluğu 6,5 cm’dir.
  • Tava altın rengindedir.
  • İç kısmında oyun amblemi bulunmaktadır.
  • Arka kısmında laciver, sarı, kırmızı renginde hedef tahtası vardır.
  Ürün Etiketleri
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.