Pencikbol Masaüstü Boks Torbası

Ürün Kodu : 28396
Günlük metropol yaşantısı her yönüyle insanları stres ve sıkıntıya sokmaktadır. Uzmanların sürekli uyardıkları stres, insanı sağlık açısından birçok yönden tehdit etmektedir. Sizler için hazırladığımız bu ürünle sürekli para vermenizi gerektirmeyen bu ürünle ister iş ister evinizde stresinizi atabilir ve bütün sinirinizi pencikbol masaüstü boks torbasından çıkarabilirsiniz. Fiyatı ile cebinizi sarsmayacak bu ürünü sevdiklerinize de ofis hediyesi olarak verebilirsiniz.
Fiyat
:
109,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Pencikbol Masaüstü Boks Torbası

  Stres uzmanlar tarafından gizli kanser olarak adlandırılmaktadır. Doktorlar tarafından insanı yavaş yavaş hastalandıran bir hastalık olarak görülmektedir. Ülkemizde günlük metropol hayatında stressiz bir yaşam sürmek imkansız hale gelmiştir. Bunun en önemli nedenleri ise ekonomik durumlar, şehrin kalabalığı ve trafiği, insanların uzun saatler çalışması ve uykusuz kalmasıdır. Gün geçtikçe büyüyen metropollerde ulaşım her geçen gün zorlaşmaktadır. İnsanlar işlerine veya gezmeye gidebilmek için ortalama günde 2 saat vakit kaybetmektedir. Satın alma gücünün düşmesi insanların yaşamlarını direkt olumsuz etkileyen bir nedendir. Geçinmenin zorlaşması ve ihtiyaçların giderilememesi insanları psikolojik bunalıma sokmaktadır. Satın alım gücünün düşmesiyle insanlar daha çok para kazanabilmek için uzun mesailer yapmakta bazıları ise iki iş birden yapmaktadır. Bu durum ise insanın kendisine ve ailesine vakit ayıramamasına neden olmaktadır. İçten içe her gün yaşadığımız bu problemler insanı strese sokmaktadır.

  Doktorlar ise stresin çok büyük bir sorun olduğunu vurgulamakta ve insanlara her ne kadar zamanları olmasa da sevdikleri ve rahatlayabilecekleri önerilerde bulunmaktadır. Bu öneriler spor yapmak, sanatla ilgilenmek, kitap okumak veya bunların hiçbiri yapılamıyorsa insanı rahatlatan ürünler kullanılmasıdır. Bizlerde vaktinizi almayan ve bütçenizi sarsmayacak stres alan bir ürünle karşınızdayız. Pencikbol masaüstü boks torbasıyla bütün sinir ve stresinizi bu üründen çıkartabilirsiniz. Özel vakum teknolojisiyle hazırlanmış bu ürünü çok az ıslatıp kullanmak istediğiniz alana koyduktan sonra sıkmanız yeterli olacaktır. İster ofisinizde ister evinizde kullanabileceğiniz bu ürün kullanılan zemine zarar vermemektedir. Güçlü vakum yapısıyla düşmeyen ve istediğiniz kadar sert vurabileceğiniz bu ürün insanı rahatlatmakta ve gerilen sinirleri rahatlatmaya birebirdir. Günümüzde her birey yaşadığı olaylardan ötürü stres veya huzursuzluk sahibidir. Kullanıcıların yorumlarına göre bu ürün en yoğun çalışma günlerinizde bile sizleri rahatlatacaktır. Stres atmak için yapılan aktivitelere sürekli para vermenizi gerektirmeyen bu ürün cebinizi de sarsmayacak ve hızlı kargo avantajıyla vaktinizi almayacaktır.

  Pencikbol Masaüstü Boks Torbası Detay Bilgileri ;

  • Ürün ebatları 35 x18 cm'dir.
  • Ürün boks torbası, yay ve vakumlu masa tutacağı'dır. 
  • Parçalar birleştirildikten sonra masa üzerine bir iki damla su damlatılarak gevşetilmiş şekilde koyulur ve sıkılır.
  • Vakumun uzun süreli kullanımı için sürekli yer değişikliği yapılmaması önerilir.
  • Pompa hediyedir.
  • 3 renk seçeneği vardır.
  • Yukarıdaki varyanttan dilediğiniz rengi seçebilirsiniz.
  Ürün Etiketleri
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.