Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Çakmak

Ürün Kodu : 28032
Sevdiklerinize her zaman kendinizi hatırlatabileceğiniz ve en güzel anılarınıza ait seçtiğiniz resmi çakmak üzerine baskı yaptırabileceğiniz bir ürünle karşınızdayız. Sevgililer gününe özel fotoğraflı çakmak her gün sık sık kullanıldığı için sevdiklerinize kolaylık sağlayabilir aynı zamanda ona özel bir hediye oluşuyla kendisini değerli hissettirebilirsiniz.
Fiyat
:
36,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Çakmak

  Sevgililer günü, tarihte katı kurallarla yönetim uygulayan bir Roma İmparatoru’nun evlenmeyi yasaklamasıyla ortaya çıkmıştır. İmparatorun kurallarına karşı gelen bir rahip evlenmek isteyenleri gizli bir şekilde evlendirmesinden dolayı idam cezasına çarptırılmıştır. Bu nedenle insanlar belli bir süre sonra bu günü kutlamaya başlamış zaman içerisinde bu kutlamalar sevgililer günü olarak anılmaya başlamıştır. Zamanla tüm dünyaya yayılan bu kutlamalar üreticilerinde dikkatini çekmiş ve sevgililer gününe özel birçok ürün üretilmeye başlanmıştır. İlk olarak o kötü anıyı anma günü olarak başlayan 14 şubat zaman içerisinde sevgililerin birbirlerine özel hissettirmek ve mutlu etme amacıyla aktiviteler yapma günü olmuştur.

  Ülkemizde de kutlanan sevgililer günü herkes tarafından kutlanmaktadır. Kazançlarını ve satışlarını arttırmak isteyen firmalar bu günde mağazalarını özel olarak süslemekte ve sevgililer günü içerikli ürünleri insanların beğenilerine sunmaktadır. Bizde sevdiklerinize normal ve sıradan ürünlerden farklı hediyeler arayanlara size özel ve anlamlı bir ürün hazırladık. Sevgililer gününe özel fotoğraflı çakmak üzerine sevdiğinizle yaşadığınız en güzel anılara ait olan seçeceğiniz fotoğrafı baskı yapıyoruz. Her kullanıldığında sevdiklerinizi o anıyı tekrar tekrar yaşatacağı gibi kişiye özel oluşuyla da sevdikleriniz bulunduğu ortamlarda çevresindekilerin dikkatini üzerine çekecektir. Bize göndereceğiniz fotoğrafı özel tasarım kalp içerisine yerleştirip sevdiklerinizi ne kadar önemsediğinizi ve değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Üzerine isimlerinizi yazdığımız sevgililere özel tasarım çakmak ile kullanılan her yerde sevdiğinizle isminizi herkes görecektir. Fiyat olarak cebinizi zorlamayacak bu ürün aynı zamanda hediye aramak için kaybedeceğiniz vakti kendinize ayırmanızı da sağlayacaktır.

  Sevgililer Gününe Özel Fotoğraflı Çakmak Detay Bilgileri ;

  • Ürün 3,1 x 5,7 cm ebatlıdır.
  • Ürün metal malzemeden üretilmiştir.
  • Fotoğraf baskı alanı 2,8 x 5 cm'dir.
  • Baskı alanı metaldir. Çakmaktan ayrı olarak baskı yapılır. Sonrasında çakmağa eklenir.

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.