Sihirli Pasta Mumu

Ürün Kodu : 28360

Doğum günü pastanızı çok şık ve gösterişli bir ürünle süslemek istemez misin? üzerinde 8 adet mum bulunan bu sihirli pasta mumu, ortasındaki mini fişeği yaktığınızda dönmeye başlayacak, üzerinde mum bulunan yapraklar açılacak ve sizlere müzik eşliğinde çok güzel bir görsel şölen sunacaktır.

Fiyat
:
19,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Sihirli Pasta Mumu

  Geçmiş dönemlerde kutlanma oranı çok düşük olan doğum günleri günümüzde neredeyse herkes tarafından kutlanmaktadır. Moda ve kültürün değişmesiyle doğum günü kutlamaları da her geçtiğimiz günde değişmektedir. Sosyal medya ve internet kullanımının artmasıyla halk arasında yaygınlaşmış olup insanlar diğer kişilerle aynı organizasyonları yapmamak için farklı tasarımlar ve konseptler düzenlemeye başlamışlardır. Düzenlenen farklı konseptler içerisinde alışılmışın dışında ürünler kullanılmaya başlanmıştır. Değer verilen kişinin doğum günü kutlamalarını daha eğlenceli hale getirebilmek için üreticiler yeni ürünler üretmeye başlamışlardır. Doğum günü kutlanan kişiyi etkilemek için kullanılan bu malzemeler kutlanan ortamlara da farklı havalar katmaktadır. Bu farklı ürünlerden biride sihirli pasta mumudur.

  Sizlerin talebi üzerine hazırladığımız bu ürün sevdiklerinizin özel gününe güzel ve farklı bir hava katacak ve şaşırtacaktır. İçerisinde 8 mum bulunduran bu ürün otomatik olarak çalışmaktadır. Mini fişeğin yanmasıyla yanmaya başlayan fişek sihirli pasta mumunda bulunan mumları yakıp lotus çiçeğini açmaktadır. Açılan lotus çiçeği etrafında otomatik dönüp ardından müzik çalmaktadır. Doğum günü kutlanan kişiyi etkileyen ve şaşırtan bu ürün kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Ayrıca doğum gününü hazırlayan kişiler içinde kurtarıcısı olarak düşünülmektedir. Mum dikip yakmakla uğraştırmayan bu ürün hazırlayan kişiler için çok kolaylık sağlamakta ve kolayca toplanabildiği için çok sevilmektedir. Normal mum ve maytaplara göre daha fazla gösteri şöleni sağlaması da kullanıcılar için çok beğenilmektedir. Sizlerde sevdiklerinizi özel günlerinde şaşırtmak ve mutlu etmek isterseniz bu ürünü sitemizde bulabileceğiniz 100’lerce özel tasarım doğum günü hediyelerinin yanına sipariş edip sevdiklerinizi özel hisettirebilirsiniz.

  Sihirli Pasta Mumu Detay Bilgileri;

  • Üzerinde 8 adet mum bulunmaktadır.
  • Orta kısımda bulunan mini fişeği yaktığınızda yaprakları açılmaya başlar.
  • Aynı zamanda yakıldığında müzik çalar.
  • Mumlar yanarken çiçek kendi etrafında döner.

  Ürün Etiketleri
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.