Thor Çekiç Metal Anahtarlık

Ürün Kodu : 28417

Tüm dünyayı kasıp kavuran Thor efsanesinin özel tasarım çekici ile karşınızdayız. Thor çekiç metal anahtarlık, metal malzeme yapısıyla size uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Düşme ve çarpmalara karşı dayanıklı olmasıyla çizilmeleri engellemektedir. Tasarım olarak Thor’un çekiciyle birebir aynıdır. Kaba ve ağır olmayışıyla size taşıma kolaylığı sağlarken, aynı zamanda anahtarlık kısmını çıkardığınızda istediğiniz ortamda mini biblo olarak dekore etmenizi sağlamaktadır.

Fiyat
:
29,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Thor Çekiç Metal Anahtarlık

  Mitoloji, efsanelerin bilim haline denmektedir. Masal ve efsanelerin birleştiği mitolojide kimi yazar gerçek yaşanmışlıkların unutulduğunu kimi yazarlarda bütün hikayenin kurgu ve hayal gücüyle ortaya çıktığını ifade etmektedir. Bölgeler olarak ayrılan mitolojiler genellikle orada yaşayan insanların kültür, din ve geleneklerine göre oluşmuştur. İnsanların araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla ortaya çıkan bir çok sektör yanında farklı sektörlerin doğmasına neden olmuştur. Bunlardan biriyse kağıt ve matbaanın gelişmesiyle ortaya çıkan dergi sektörüdür. İnsanları bilgilendirici, eğlendirici ve öğretici konuları sektörlerinde isim yapmış kişiler tarafından yazı yazılma amacıyla oluşturulmuştur.

  Bu konulardan en önemlilerinden birisi eğlendirici konulardır. İnsanların ilgisini çekebilmek, okurken etkilemek ve streslerini atabilecekleri içeriklerle farklı konularda hikayeler üretilmiş ve insanların beğenisine sunulmuştur. Bu hikayelerden biri de çıktığı tarihten itibaren büyük ilgi uyandıran ve halkın beğenisini kazanan Thor karakteridir. Farklı ve özgün içerikle ortaya çıkan Thor karakteri ülke mitolojilerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Thor karakteri 1960’larda ortaya çıkmış ve İskandinav ülkelerinin mitolojisinden esinlenerek büyük tanrı Odin’in ve yeryüzü tanrıçası olan Gaea’nın oğludur. Thor’un maceraları üretildiği tarihten itibaren günümüze kadar gelmiş ve dünya çapında büyük ilgi görmüştür. Thor’un en önemli özelliklerinden biriyle gökyüzü tanrısı olması ve kendisinden başka kimsenin kullanamadığı çekicidir. İnsanların çok fazla ilgi duymasıyla birlikte üreticiler, Thor karakterinin ilgi duymasıyla üreticiler karakterin ürünlerini üretmeye başlamışlardır. Bizde efsaneleşmiş olan Thor’un çekicini anahtarlık olarak sizlere hazırladık. Tamamen metalden üretilmiş olmasıyla sizlere uzun süreli kullanım ömrü sunmaktadır. Tasarım olarak Thor çekicinin aynısı olarak üretilmiştir. Ağır ve kaba olmayışıyla anahtarlarınızı taşırken size kolaylık sağlamaktadır.

  Thor Çekiç Metal Anahtarlık Detay Bilgileri ;

  • Çekiç kısmı 3,5 cm genişliğindedir.
  • Çekiç yüksekliği 2 cm’dir.
  • Çekiç derinliği 2 cm’dir.
  • Çekicin sopa uzunluğu 5,3 cm’dir.
  • Anahtarlık zincir uzunluğu 6,5 cm’dir.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.