Vav İçinde Allah Muhammed Lafzı Taşlı Biblo Silver

Ürün Kodu : 18157
Sevdiklerinize istedikleri ortamda güzel bir dekor oluşturabilecekleri hem de anlam yönüyle merak uyandıracak özel bir ürün arıyorsanız doğru adrestesiniz. Özel tasarım Allah (c.c) ve Muhammed (s.a.v) yazılı biblolar ile abartıda ve gösterişten uzak sade ve şıklığıyla dikkat çeken tasarımı ile sevdiklerinizi mutlu edebileceksiniz. Her görüldüğünde sizleri hatırlatacak bu ürün sizlerin verdiği değeri sevdiklerinize hissettirecektir.
Fiyat
:
89,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Vav İçinde Allah Muhammed Lafzı Taşlı Biblo Silver

  Vav harfi Arap Albesi içinde yer almaktadır. Birçok cami ve medresede gördüğümüz Vav harfi değer olarak çok ince ve yüklü anlamlar taşımaktadır. Vav simgesi itibariyle anne karnındaki çocuğun şeklini andırmaktadır. Bu da doğumda insanın Vav gibi saf, pürüssüz ve temiz olduğu anlamına gelmektedir. Aynı şekilde Allah (c.c.) ibadet ve vazifesini yerine getiren bir birey günahlarının affı ve duası için secdeye eğildiğinde Vav şeklini alır bu da insanın acizliği ve her zaman Allah (c.c.)’na olan acizliğini anlatmaktadır. Aynı zamanda Vav Kur’an-ı Kerim’de geçen ayetlerde yemin edilmiştir ve Vav’ın delil oluşu ve kesinlik içerdiği de bizlere anlatılmaktadır.

  İslamiyet için bu kadar önemli olan Vav harfi herkes tarafından düşünülmekte ve anlamları araştırılmaktadır. Öyle ki Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in bile Vav ile ilgili çevresindekileri uyarmış ve VAv’ın öneminden bahsetmiştir. Zaman içerisinde üreticilerde hem görsellik olarak Vav’ın duruşu ve önemli anlamından dolayı birçok ürün tasarlanmış ve halkın ilgisine sunulmuştur. İnsanların beğenisi üzerine üreticiler Vav tasarımlı birçok ev ve ofis ürünler üretmişlerdir. Bizlerde sizler için özel bir ürün hazırladık. Vav içinde Allah Muhammed Lafzı Taşlı Biblo Silver ile istediğiniz ortama güzel bir hava katabilir ve eşyalarınıza uyum sağlayan bir dekor oluşturabilirsiniz. Ev tasarımları arasında çok tercih edilen bu ürün yüklü taşıdığı anlam boyutuyla insanları da araştırmaya yöneltmekte olduğundan sevdiklerinize Vav’ın anlamını öğrenmesini ve araştırma içerisine girmesini sağlayabilirsiniz. Ev dekoru kategori ürünlerinin çok pahalılaştığı günümüzde bu ürün ekonomik olarak cebinizi zorlamayacak, sade ve şık tasarımıyla sevdiklerinizin memnun edecektir.

  Vav içinde Allah Muhammed Lafzı Taşlı Biblo Silver Detay Bilgileri ;

  • Biblolar sert polyesterden üretilmiştir.
  • Hem VAV içinde Allah, hem de Muhammed yazılı biblolar kargolanmaktadır.
  • Ürünün üzerine özel boyama gümüş kaplama yapılmıştır.
  • Bibloların üzeri zirkon taşlarla işlenmiştir.
  • Ürün 17,5 X 18 x 7,5 cm boyutundadır.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.