Erkek Avukata Hediye Termos Bardak

Ürün Kodu : 3559-AVE
Erkek avukatlarımıza özel olarak tasarladığımız benzersiz tasarımıyla dikkat çeken yepyeni bir termos bardak ile karşınızdayız. Avukat sevdiklerinizin, dostlarınızın ismini ekleyebileceğiniz bu şık tasarımlı termosu avukatlar gününde hediye olarak tercih edebilir, onları bu özel günlerinde mutlu edebilirsiniz. Ürünü kişiselleştirmek için aşağıda bulunan "Eklenecek İsim" bölümünü doldurarak bu erkek avukata hediye termosu kişiselleştirebilirsiniz.
Fiyat
:
49,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Erkek Avukata Hediye Termos Bardak

  İnsanoğlunun temelinde yatan ve her bireyin uyması gereken toplum bazında değerlendirilen bir takım kurallar vardır. Yargılama, yasama, yürütme gibi erklerin nasıl uygulanması gerektiği, ülke vatandaşlarının haklarını ve ödevlerini, aynı zamanda ülke vatandaşlarının özgürlüklerini saptayıp bu özgürlükleri düzenleyen, yasa sıralamasında en önde gelen yasaya Anayasa adı verilir. Kanunlar ve yasalar Anayasaya aykırı olamaz. Bu kanunlar ve yasalar çerçevesinde görev yapan avukatlarımız, yasa dışı suçlara karşı, toplum içinde yaşanan yasalarımıza aykırı olan olaylara karşı haklıyı savunmak için gecelerini gündüzlerine katarlar. Avukat dostlarınız, sevdikleriniz ve eşlerinize avukatlar gününde onları bu zorlu görevleri arasında şık bir hediyeyle mutlu etmek, şık bir termos içerisinde sıcak kahvesini yudumlarken sizi hatırlaması için, erkek avukata hediye edebileceğiniz termos bardak tasarladık.

  Ezilenin ve haklının yanında haksızlara karşı dimdik durup savaşan avukatlarımız, düşmanların çetrefilli oyunlarını bozup onları adaletin ellerine teslim eder. Bir ülkede adalet olmadan düzen sağlanamaz. Adil olanı savunmak avukatlarımızın görevidir, onları bu zorlu görevlerinde desteklemek yanlarında olmak onların motivasyonu için çok önemlidir. Avukat tanıdıklarınız sevdikleriniz dostlarınız için tasarladığımız erkek avukata hediye olarak tercih edebileceğiniz bu termos bardağı beğeninize sunuyoruz.

  Erkek Avukata Hediye Ne Alınır?

  Sevdiklerinize hediye beğenmek oldukça zor bir süreçtir, özellikle bu kişinin mesleği avukatsa. Biz, sizler için bu süreci kolaylaştırmak amacıyla erkek avukat sevdiklerinize alabileceğiniz üzerinde avukat illüstrasyonu bulunan çok şık bir termos tasarladık. Erkek avukata hediye olarak düşündüğüm bu şık termos benzersiz tasarımıyla, 360ml kapasitesiyle oldukça ergonomik. Üstelik hediye edeceğiniz avukatın ismini termosun üzerine yazdırarak tamamen ona özel hale getirip manevi değerini arttırabilirsiniz.

  Erkek Avukata Hediye Termos Bardak Ürünü ile İlgili Detay Bilgiler;

  • Kapasitesi 360ml'dir.
  • 18x7cm genişliğe sahiptir. 
  • Çelik malzemeden imal edilmiştir.
  • Dışında pleksi malzeme kaplıdır.
  • Çelik yapısı sayesinde içeceklerinizin sıcak/soğuk kalma süresini arttırır.
  • Erkek avukatlara özel olarak tasarlanmıştır.
  Ürün Etiketleri
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.