Ücretsiz Baskı Avantajı
Ücretsiz Baskı Avantajı

www.hediyelimani.com olarak her müşterimize, tutar ayırt etmeksizin, baskı yapılabilir ürünlerde ilk baskıyı ücretsiz yapıyoruz. Örneğin isme özel kalem seti aldınız, kalem setinin içinde bulunan iki kalemede set olduğu için isim baskıları ücretsiz yapılır. Ya da Kişiye özel powerbank aldınız üzerine baskı çeşidi farketmezsizin baskı ücretsiz yapılır. Ürünlerimiz de baskıya müsait başka bir alan var ise ve siz eğer o alana baskı isterseniz maliyeti ölçüsünde ilave ücret uygulanır. Ek baskılarda kar gözetilmemektedir.

www.hediyelimani.com siz değerli müşterilerine bir çok baskı çeşidi ile hizmet vermektedir.

Baskı Çeşitleri 

Lazer Baskı
Lazer baskı metal, ahşap, cam, deri gibi malzemelere lazer ışığının yansıtılması ile yapılan bir baskı çeşididir. Lazer baskıya uygun bir ürün aldığınızda istediğiniz çalışma özel programlar ile hazırlanıp lazer makinesine aktarılır. Lazer makinesi, yapılan çalışmayı ürünün ayarlanan bölümüne ışığını yansıtarak o bölgenin çok az bir miktar içeri girmesini sağlar ve böylece sizin çalışmanız ürünün üstüne kazınmış olur. Lazer baskı silinmez. Renksizdir. Lazer ışığı ile yakılan bölgenin alt zemininde bulunan renk ortaya çıkmaktadır. Bunun için ürün görsellerinde verilen örnekler çıkabilecek baskı renklerine muhtemel yakınlık olarak hazırlanmaktadır. Baskı sonucu farklı renkler çıkabilmektedir.

UV Baskı :
U.V (ultraviyole baskı tekniği tamamen özel makine ve özel mürekkep vasıtası ile yapılmaktadır. Hemen hemen her ürüne baskı yapabilen uv makinesi ürünün yüzeyi müsait ise en iyi renk sonucunu vermektedir. Ürün zeminine bağlı olarak uzun yıllar kendisini koruyabilmektedir.
Uv baskı tekniği güneş ışığında zarar görmez. Mürekkepleri hiçbir kansorejen madde içermez.

Sublime Baskı Tekniği :
Sublimasyon baskı yapılan çalışmanın özel mürekkep ile özel kağıda çıkartılmasının ardından yüksek sıcaklı makinelerde ürüne uygulanması tekniğidir. Yine bir çok ürüne bu teknik ile baskı yapılabilmektedir. Kullanılan makinelerin yüksek teknolojisi baskı renklerinde en iyi sonucu almayı sağlamaktadır.
Sublimasyon özel mürekkepleri içinde mikroskobik katılık bulunur. Sıcağın etkisi ile bu katılık önce sıvı hale geçer , arkasından gaz haline geçerek ürün üzerine aktarılmış olur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.