Kişiye Özel Hediye

Sevdiğiniz birine özel bir hediye almayı düşünüyorsanız! klasik, sıradan hediyeler artık ilginizi çekmiyorsa, hediyeyi verdiğiniz kişinin hediyeyi gördüğünde beğenmesini ve itina ile yıllarca saklayıp sizi hatırlamasını istiyorsanız, hediyelimani.com üzerinden alacağınız yüzlerce Kişiye Özel Hediye ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz bir ürünün üzerine hediyeyi vermek istediğiniz kişiye sevginizi, aşkınızı, saygınızı yansıtan sözler yazdırabilir, dilerseniz birlikte çektirdiğiniz güzel bir fotoğrafı baskı yaptırabilirsiniz.

Devamını Oku >>

Görünüm:
1 2 3 .... 23 24 25
Toplam 1448 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 23 24 25

Kişiye Özel Hediyeler

Özel günlerde herkes sıradan bir hediye almak yerine kendisi için özel bir seçim yapılmış olmasını ister. Bu nedenle sitemizde sadece kişiye özel olarak tasarlanabilen ürünleri tek bir kategoride toplayarak çok daha kolay bir şekilde incelemenizi sağlıyoruz. Tüm kişiye özel hediye seçeneklerinin sadece kalite düzeyi yüksek malzemeler kullanılarak imal edildiğini unutmayın.

Uzun süre kullanılabilecek, kaliteli, dayanıklı, şık ve kullanışlı olan hediye çeşitleri arasından dilediğinizi gönül rahatlığı ile seçebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Üzerine isim yazılabilen ya da sevdiğiniz bir sözün yazılabildiği powerbank çeşitleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Herkesin ihtiyacı olabilen powerbank çeşitleri arasında üzerine fotoğraf baskısı yapılabilen modeller de bulunuyor.

Hediye etmek istediğiniz kişinin isminin yazılı olduğu kişiye özel hediye alternatiflerinden bir diğeri de kalem setleridir. Hem kalem hem de defter üzerine isim yazılabiliyor ve ikili set şeklinde son derece şık bir hediye seçeneği olarak sunulabiliyor. Dolayısıyla yakınlarınıza özel hediyeler almak istediğinizde bu tasarımlara yönelebilirsiniz. Daha sade bir model isterseniz yine isim ve fotoğraf baskısı yapılabilen kupa modellerine hemen göz atın.

İsme Özel Hediyeler

Gün boyunca kullanılan ve hem ofislerde hem de evlerde ihtiyaç duyulan kupanın kişiye özel olması, herkesin isteyebileceği bir durumdur. Bu nedenle başta iş arkadaşlarınız olmak üzere isteyen herkesin isme özel hediyeler kategorisinde bu ürünleri seçenek olarak düşünebileceğini söyleyebiliriz. Üzerinde Atatürk resminin bulunduğu ürünler de ideal bir seçenek olabiliyor.

Masa saatleri hem şık olması hem de her yerde konumlandırılabilmesiyle dikkat çeken isme özel hediyeler arasında bulunuyor. Çalışma masalarında sıklıkla kullanılan bu tasarımlara alternatif olarak kol saatlerini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca içerisinde anahtarlık, defter, kalem ve kartvizitlik gibi çok sayıda tasarımın bulunduğu set şeklindeki ürünlerin de şık bir seçim olabileceğini hatırlatalım.

Genellikle erkeklerin kullandığı eşyalardan dizayn edilmiş olan bu set şeklindeki ürünler erkeklere özel hediyeler olarak da değerlendirilebilir. Şık bir kutu içerisinde sunumu yapılabilen tasarımların uzun süre saklanabilecek bir hatıra da olabileceğini unutmayın. Tüm bunların yanı sıra çakmak ya da USB gibi tasarımlar da artık kişiselleştirilebiliyor. Üzerinde isim ya da isminin baş harfinin yazılı olduğu bir tasarımdan daha ideal bir hediye seçeneği bulmak çok zor.

Hediye Fikirleri

Matara çeşitleri ya da kartvizitlik ve ayna çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Anneye, babaya, sevgiliye eşe ya da arkadaşa verilebilecek tüm hediyelikler arasından sadece en özel olanları görüntüleyebilir ve bu sayede sevdiklerinize en güzel hediyeyi veren kişi olabilirsiniz. Kutusunun da en az ürün kadar şık olduğu hediyelikleri de incelemeyi sakın unutmayın!

Eğer sıra dışı hediye fikirleri noktasında da düşünmek isterseniz nostaljik bir saat ya da nostaljik bir kutunun da ideal bir seçim olabileceğini hatırlatalım. Hediye edeceğiniz kişinin zevklerine uygun olarak nostaljik bir radyo seçimi de yapabilirsiniz. Elbette seçenekleriniz oldukça geniş ve ürünlere göz attığınızda harika fikirler de edinebilirsiniz. Tüm ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olduğunu da belirterek sizi en şık hediyelerin büyülü dünyası ile baş başa bırakıyoruz. Cazip fiyatlar, uygun ödeme seçenekleri eşliğinde seçtiğiniz tasarımları sepetinize ekleyerek en kısa sürede size ulaştırmamızı sağlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.