Teslimat Koşulları

www.hediyelimani.com siz değerli müşterilerine en hızlı hizmeti vermek için yoğun çaba göstermektedir.

Sipariş teslimatları aşağıdaki gibidir.


* Sipariş içerisindeki ürünlerin uygunluğu göz önüne alınarak, saat 13:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
* Siparişinizde baskılı ürün var ise baskı yoğunluğu dikkate alınarak yine aynı gün veya bir ertesi gün kargoya teslim edilir.
* Özel Üretim ürünler ile ilgili teslimat süreleri ürünlerin detay bilgilerinde bulunmaktadır.
* Saat 14:00'e kadar verilen siparişlerin aynı gün veya bir ertesi gün kargoya çıkartılması, pazartesi ve cuma günleri arasını kapsamaktadır. Cumartesi günleri, saat 10:30'a kadar verilen siparişler aynı gün yetiştirilmeye çalışılır. Yetişmemesi durumunda takip eden pazartesi günü kargoya çıkartılacaktır.
* Siparişinizde herhangi bir gecikme olacak ise üyelik bilgilerinizden faydalanılarak size e-mail veya telefon yolu ile bilgi verilecektir. 
* Resmi tatillerde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

Hediyelimani.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 3 (Üç) en fazla 7 (yedi) gün bekleme süresi vardır. Ürün, bu tarihleri arasında kargoya verilemez ise yaptığı ödeme hiçbir kesintiye uğratılmaksızın kendisine iade edilir.

Siparişinizin işleme alınabilmesi ve en hızlı şekilde kargoya çıkartılması için ödeme işleminin kredi kartı veya havale yolu ile gerçekleştirilmiş olması veya kapıda ödeme tercihinin yapılmış olması gerekmektedir. Kapıda ödeme seçimli siparişlerde, müşterilerimiz, bizim tarafımızdan aranarak sipariş teyit edilir ve bu teyitten sonra siparişler işleme alınır. Havale seçimi yapılan siparişlerde havalenin yapılmış olması ve banka kayıtlarımızda görünmesi ile işleme alınmaktadır.

Yüksek adetli siparişlerde kargo teslimatının ne zaman yapılacağı tarafınıza ayrıca bildirilmektedir.

Kargo Teslim Süreleri

www.hediyelimani.com gönderilerini, anlaşmalı kargo firması ( Yurtiçi Kargo ) ile yapmaktadır.
Kargo genel itibari ile Marmara Bölgesi, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi Batı Bölümü, Akdeniz Bölgesi, Batı Karadeniz Bölgesine 1-2 iş günü içinde teslimat gerçekleştirmektedir.
Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu Bölgesine 1-3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleşmektedir.

Kargonuz, başka bir talebiniz yoksa adresinize teslim olarak gönderilir.
Adresinizde bulunmamanız ve kargoyu teslim alamamanız halinde size en yakın kargo şubesine bırakılmaktadır.
Şubede bekleme süresi 2 gündür. 2 Gün içinde şubeye ulaşıp kargoyu teslim almamanız durumunda paketiniz www.hediyelimani.com'a geri gönderilir.

www.hediyelimani.com Online Alışveriş Sitesi, Enginar Hediyelik Eşya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti kuruluşudur.


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.