İsme & Kişiye Özel Kalem Setleri

İşte, okulda, hemen her yerde hep kullandığımız; teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin hep de kullanacağımız kalemlerle bazen önemli notlar tutarız, bazen de önemli kararlara imza atarız. Kullanmasını bilen için kılıçtan bile keskin olan kalem, kişilerin tarzlarını da yansıtan önemli bir obje. Bu kadar öneminden bahsettiğimiz kalem, özel hediye arayanlar için güzel bir seçenek olabilir.

Hediye seçmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Birbirinin aynı, herhangi bir özelliği olmayan hediyelikleri almaktansa kalem setleri alarak farkınızı hediye aldığınız kişiye gösterebilirsiniz. Sevdiklerinize olan sevginizi hediyelik kalem seti ile anlatabilirsiniz. Yanlarında sürekli olarak taşıyacakları isim yazılı kalem seti ile sizi hep hatırlayacaklardır.

Bildiğiniz gibi hediyenin kalıcı ve anlamlı olması önemlidir. İsme özel kalem seti bu iki özelliği de tam olarak karşılıyor. Üstelik kişiye özel kalem seti olması hediye verdiğiniz kişi açısından bu hediyeyi daha da değerli kılıyor. Kalem setindeki kalemler birbirinden şık ve ayrı ayrı baskılı. Özel kutusuyla göz dolduracak hediyenizde isim ve yazı baskısını kalemlere yapabileceğiniz gibi şık kutuya da baskı yaptırabilirsiniz.

Hediyelik Kalem Seti

İsme özel kalem seti hediye etmenin en güzel yanlarından biri bu hediyenin herkese hitap etmesidir. Çok sevdiğiniz bir dostunuza da kişiye özel kalem seti hediye edebilirsiniz, ofiste hiç tanımadığınız ama hediye almak zorunda olduğunuz birine de. İlkokula giden yeğeniniz de bu kalem setini çok beğenecektir, artık bulmacaları hediye ettiğiniz kişiye özel kalemi ile çözecek olan dedeniz de. Yaş, cinsiyet, statü fark etmeden herkese bu kalem setini hediye edebilirsiniz. Her durumda hediyelik kalem seti ile karşınızdaki kişinin mutluluğu garanti olacaktır. Kalem setinde kişinin ismi yazabileceği gibi, mesleğiyle ilgili bir mesaj, çalıştığı yerin ismi, sevdiği bir söz ya da unutmaması gereken bir tarih yer alabilir. Kişiye özel olması o kalemi daha da prestijli hale getirecek, not tutarken, imza atarken başka bir duyguyla kullanmasını sağlayacaktır.

Kişiye & İsme Özel Kalem Seti hediyelik seçeneklerinin en güzellerini Hediye Limanı’nda bulabilirsiniz. Geniş renk ve ürün çeşitlerinden biri mutlaka size hitap edecek, hediye ettiğiniz kişiyi de mutlu edecektir. Bu ürünü özel günler için sevdiklerinize alabileceğiniz gibi kendiniz için de alabilirsiniz. Saygın bir promosyon olarak kullanabilir, sizin ve firmanızın sürekli hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Görünüm:
1 2
Toplam 113 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.