Kapıda Ödeme Avantajı

Kapıda Ödeme Avantajı


www.hediyelimani.com siz değerli müşterileri için kapıda ödeme ile satın alma imkanı sunmaktadır.

Siparişinizi oluşturduktan sonra, ödeme seçenekleri bölümünde kapıda ödeme seçeneğini seçip ister kapıda nakit isterseniz kapıda kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişiye Özel Hediyeler Kapıda Ödeme

Kişiye Özel Hediyeler dilerseniz kapıda ödeme ile gönderilir. Birçok firmanın uygulamadığı şekilde kişiye özel ürünlerde bile hediyelimani.com siz değerli müşterileri için kişiye özel ürünlerde dahi kapıda ödeme hizmetini işletmektedir. İnternetten alışveriş yapan kişilerde, daha önceki uygulamalardan dolayı ürünlerin ücretini kapıda ödeme yapmak eğilimi olmaktadır. Kapıda ödeme işlemi ürün fiyatının kargo geldiğinde kargo personeline ödenmesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede müşteri ürünün geldiğine emin olarak ödemesini yapar ve ürünü alır. Lakin bu durum kişiye özel ürünler üreten firmalar için riskler taşımaktadır. Müşteri herhangi bir ödeme yapmadığı için ürünü teslim almaktan vazgeçebildiği bir durum söz konusudur. Kişiye özel ürünlerde, ürünlere özel baskı yapıldığı için alınmayan ürün firmaya tamamen zarar olarak dönmektedir. Hediye Limanı bu durum karşısında müşterilerine güvenini ortaya koyuyor ve kişiye özel ürünlerde de kapıda ödeme işlemini müşterilerinden esirgemiyor. Bunun için yapılan tek uygulama sipariş veren kişinin telefon ile aranarak siparişinin teyit edilmesidir.

Kapıda ödeme ister kredi kartı, isterseniz de nakit olarak tercih edebilirsiniz.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde siparişiniz bize ulaştıktan sonra vermiş olduğunuz iletişim numaranızdan teyit için aranırsınız. Teyit işlemi sonrası siparişiniz işleme alınır ve seçmiş olduğunuz yöntem ile ödenmek üzere kargoya teslim edilir. Ürün kapınıza geldiğinde kargo personeli sizden ürün ücretini tahsil edecektir.

Teyit almamızın tek nedeni müşterimizin ürün siparişindeki niyetini görmektir. www.hediyelimani.com olarak müşterilerimize güveniyoruz.

Kapıda ödeme işlemi kargo firmalarının ek ücret uygulayarak vermiş oldukları bir hizmet çeşididir. Ödeme tutarınıza bağlı olarak değişen miktarlarda kapıdan ödeme bedeli alınmaktadır. Bu tutarın değişiklik göstermemesi ve siz değerli müşterilerimize fazla ücret yansımaması için www.hediyelimani.com kapıda ödeme bedelini 5,00-TL olarak sipariş tutarınıza yansıtmaktadır.

Sipariş vermek için yukarıdaki kategori alanında istediğiniz kategoriyi seçerek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.