Kişiye Özel Termos & Matara Modelleri 

Suyun sağlığımız için önemini hepimiz biliyoruz. Su hayat kaynağı ve bedenimizin %65 gibi büyük bir bölümü sudan oluşuyor. Hayatımızı sürdürmek için gereken temel besinlerden biri olan su, az alındığı takdirde ciddi sağlık sorunlarına davetiye çıkarılıyor. Günlük hayatın koşuşturmasında sıkça su içmeyi ihmal ediyoruz. Gün boyu içilecek 2,5 lt su ile bedenimizin ihtiyacı olan su dengesini sağlayabiliriz. Su içmeden yaşayamayız evet, ama bazılarımız kahve ve çay içmeden de yaşayamayacak durumda. Güne bir kahve içmeden başlayamayan, çaysız bir günü günden saymayanlar oldukça fazla. Kahvenin uyandırıcı etkisi dışında zinde olmamızı sağladığını, dikkatimizi ve hafızamızı güçlendirdiğini, sindirime yardımcı olduğunu biliyoruz. Çay ise kültürel bir alışkanlığımız. Çay bizi iyi hissettiriyor, yorgunluğumuzu alıyor, konsantrasyonumuzu yükseltiyor. Madem bu sıvılar bizim için bu kadar önemli, kişiye özel termos ve kişiye özel matara alınabilecek hediyeler içinde güzel bir seçenek.

Yoğun çalıştığı için çayı ve kahveyi sürekli unutan, soğuk içmek zorunda kalan sevdikleriniz için kişiye özel termos tam bir hayat kurtarıcı olacak. Kaliteli malzemeden imal edilmiş, özel kapaklı içme bölümünün bulunduğu termos bardak, üzerine yaptırılacak kalıcı baskı ile yıllar boyu kullanılacak bir ürün. Doğum günü gibi bir güne özel, isme özel, logoya özel ya da dilediğiniz fotoğraf baskılı olabilen bardak termos, hediye edilen kişi için vazgeçilmez olacak. Hediye ettiğiniz kişi bir şey içerken hep kişiye özel termos bardak kullanacak, başka bir termos ya da bardak kullanamaz hale gelecek. İsme özel termos sahibini özel ve değerli hissettirirken, size de iyi bir hediye seçmiş olmanın verdiği keyfi sürmek kalacak.

Termos Bardaklar

Bardak termos, hatıraları canlı tuttuğu gibi içindeki sıvıyı da mevcut ısısında tutuyor. Dışarıya ısı vermediği gibi dışardan da ısı almıyor. Böylece ofiste, seyahatlerinizde ya da dilediğiniz yerde kullanılabilecek anlamı bir hediye halini alıyor. Termos bardak, her anlamda kullanışlı bir üründür. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için alabileceğiniz bu ürünle sıcak içecekler sıcak olarak, soğuk içecekler ise soğuk olarak muhafaza ediliyor. Üzerinde yer alan isimle termosun sahibi de belli oluyor, kimsenin bardağıyla karışmıyor. Özel bir yöntemle yapılan baskıya sahip, şık bir ürün olan termos sıcak su ya da soğuk su aramaya son veriyor. Muhafaza ettiği sıcaklığı uzun bir süre kaybetmeyen, pratik, şık ve ekonomik bir hediye seçeneği oluyor. Size düşen bu güzel ürünün üzerinde yazacak yazıya ve kendinize mi, sevdiğinize mi alacağınıza karar vermek.

Kişiye Özel Termos & Matara seçeneklerinin en güzelleri için Hediye Limanı var. İsimli termos gibi kişiye özel binlerce hediyeden biri ile hediye verdiğiniz kişinin yüzünü gülümsetin, özel olduğunu hep hissettirin. Böylelikle, sevdiklerinizle aranız hep sıcak kalsın.

Görünüm:
1 2
Toplam 80 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.