Hakkımızda


Reklam ve Promosyon sektöründe bu güne kadar edindiğimiz Tecrübe ve birikimimizi , Kaliteli ürünlerimizi , Güvenli ve Hızlı Servisimizi siz değerli müşterilerimizle daha fazla paylaşmak için, Profesyönel kadro, ve Kurumsal kimliğimiz ile "Hediyelimani.com" u açtık.


  
N11.COM üzerindeki HEDİYELİMANI mağazamızdaki Memnuniyet oranımızı inceleyebilirsiniz. Tıklayınız...
Vizyonumuz

Hediyelimani.com ailesi olarak Vizyonumuz, Güzel ülkemizin her noktasına,hızlı, kaliteli, sağlıklı, modern, nostaljik, romantik hediyelik ürünler ile, bayana, erkeğe, her yaşa, her kesim’e , sevinçler, mutluluklar, güzellikler, hoş ve eğlenceli anlar yaşatmaktır.


Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde değerlendirip, güçlü tedarik zinciri, kaliteli üretim, geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini odaklı çalışan, her müşterisine en güzel değeri veren, hızlı ve etkin bir şekilde müşteri ihtiyacını karşılayan, etik değerler ve sosyal sorumluluk bilincinde olarak, Avrupa standartlarında sürdürülebilir kararlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bir online hediye sitesi olmaktır.Güven

20 senelik Promosyon deneyimimiz bulunuyor, Bu tecrübemizi kişisel ürünler alanına da değerlendirmek istiyoruz. Piyasada devamlı olmak ve sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedefliyoruz.

Sloganımız "Bir kez değil, Her zaman bekleriz."  

Ürünlerimiz Fatura ile gönderilecektir. 14 gün içinde kanunen ürünü fatura ile iade etme şansınız var fakat üzerine isim baskısı yapılan ürünlerde iade alamıyoruz. Üzerine kazıma tekniğiyle lazer baskısı yapılan ürünler malesef bir daha kullanılamıyor. Bunu Ödeme şartlarında açıkça belirtiyoruz.

Kapıda ödeme imkanı sayesinde ürünü kapıda teslim alabilirsiniz, Kargo size müsade ederse ürünü görüp öylece teslim alın.

Bizlere site üzerinden canlı destek ve Hızlı mesaj ile , ayrıca aşağıdaki kanalları kullanarak ulaşabilirsiniz.
Tel: 0212 659 96 96 - Whats app: 0530 421 40 43 - info@hediyelimani.comStratejilerimiz

Herkese Hediye.

Müşterilerimizin, Alışverişlerini Mutlu ve Huzurlu bir şekilde gerçekleştirdiği “Güvenli Liman” olmak.

Ülkemizin Her Noktasına, Herkese, aynı yüksek kalitede , hızlı bir şekilde Evrensel Hizmet ve Ürün sunmak.

Hediye Sektöründe öncü, yenilikçi ve farklı tasarımları ile yönlendirmek.

Daha çok çalışmak, daha fazla sevinçler, mutluluklar ve umutlar sunmak için,

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.