Film Şeridi Tasarımlı Fotoğraflı Kanvas

Ürün Kodu : 27986
Bir film içerisin de yaşıyoruz sanki. Üzüntülerimiz, sevinçlerimiz, hayallerimiz her biri bir film şeridinin kareleri gibi değil midir ki? Bu duyguları yaşarken o an bize olumlu olumsuz duygular yaşatsa da, zaman ilerledikçe yaşadığımız bu duygular bizler için hatırlamak istediğimiz güzel anlara dönüşüyor. Bizlere yoğun duygular yaşatan bu anları ölümsüzleştirmek baktıkça o anları yaşamak için fotoğraflara, eski eşyaları bakıyor duygulanıyoruz. Bu duyguları düşünerek hazırladığımız bu özel Film şeridi tasarımlı kanvas tablo kaliteli malzemesi ve baskı tekniğiyle sizin fotoğraflarınızdan oluşarak bu güzel anlarınızı hiç unutmamanızı sağlayacaktır.
Fiyat
:
39,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Film Şeridi Tasarımlı Fotoğraflı Kanvas

  Seri üretime başladıktan sonra gitgide gelişen fotoğraf makineleri artık ceplerimizde. Kullanımı gittikçe azalmaya başlayan fotoğraf makineleri eskiden her evde bir adet bulunurdu. Cep telefonlarının gelişmesi bu azalmanın baş nedenidir. Günümüzde sadece hobi olarak fotoğraf çeken insanlar da bulunmaktadır. Cep telefonunun fotoğraf çekebilme gibi birçok teknolojik özelliği sayesinde geçmişte kullandığımız ancak günümüzde az kullanılan birçok şey var. Bunlardan biri de resim albümleri eskiden çekilen fotoğraflar film yardımıyla çıkartılır evdeki albümlerde yerini alırdı. Cep telefonlarının gelişmesiyle günümüzde çektiğimiz fotoğraflar dijital ortamlarda tutulmaktadır. Bunlara en iyi örnek telefon galerileri veya sosyal medya ortamlarıdır. Ancak nostalji olması sebebiyle özel günlerde çekilen resimler baskı olarak alınmaktadır.

  Bizlerde sizin için eski günleri hatırlatan bir ürün hazırladık. Günümüzde neredeyse durdu denecek kadar azalan resim baskı işlemini bu ürün tekrar hatırlamanızı sağlayacak ve eski günleri yâd edeceksiniz. Film şeridi tasarımlı fotoğraflı kanvas tabloda bizlere göndereceğiniz resimleri siyah beyaz veya renkli olarak film şeridi tasarımı içerisinde baskı yapıyoruz. Böylece en önemli anlarınızı hem eski zamanlardaki gibi albümde arama veya telefon galerisinde arama derdini sonlandırarak gözünüzün önünde tutmayı sağlıyor. Bununla birlikte bize vereceğiniz isimler ve istediğiniz yazı ile bu nostaljik tabloyu çok romantik bir hediyeye çevirebilirsiniz veya ailenizin veya sevdiklerinizin resimlerini bastırarak onları mutlu edebilir evinizin iş yerinizin istediğiniz yerine asabilirsiniz.

  Film Şeridi Tasarımlı Fotoğraflı Kanvas Detay Bilgileri;

  • 23,5 x 34 cm ebatlarındadır.
  • Sağlam kasnak üzerine yandan zımbalıdır.
  • Üstten UV sistem ile baskı yapılmaktadır.
  • UV baskı son sistem ve hiçbir kanserojen madde içermeyen sistemdir.
  Ürün Etiketleri
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.