Kişiye Özel Defter

Kimi ajanda olarak, kimi günlük olarak, kimi de planlama yapmak için defter kullanıyor. İstisnasız herkesin çeşitli amaçlarla defterlere ihtiyacı oluyor. İşte bu nedenle şık ve kaliteli bir defter, her durumda sevdiklerinize hediye olarak alabileceğiniz tasarımlar arasında bulunuyor. Kategorimiz içerisinde sizlere en güzel ve en kaliteli defter modellerini kişiye özel defter olarak sunuyoruz.

Üzerinde hediye edeceğiniz kişinin isminin yazılı olduğu bu tasarımlar kullanışlı olmalarıyla da ön plana çıkıyor. Sadece isme özel defter olmakla kalmayan ve yıl boyunca kullanılsa dahi kolay yıpranmayan bu tasarımları sevgilinize, eşinize, arkadaşlarınıza ya da ailenize hediye olarak güvenle tercih edebilirsiniz. Defter modellerini incelerken çok farklı renk seçenekleri de sunduğumuzu görebilirsiniz.

Hediye edeceğiniz kişinin en sevdiği rengi taşıyan kapağı ile çok daha özel bir hediye almanın sevincini yaşatabileceğiniz tasarımlar arasında sevgilinize ya da eşinize armağan edebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiş modeller de yer alıyor. Sevgi ve aşk temalı bir kapak süslemesine sahip olan sevgiliye defter modelleri arasında, üzerinde aşkı simgeleyen kalp figürünün bulunduğu tasarımlar da mevcut.

Sevgiliye Defter

Sevgililer günü, sevgilinizin ya da eşinizin doğum günü ya da yıldönümlerinde kullanışlı bir hediye seçimi yapmak isteyenlerin imdadına sevgiliye defter tasarımları yetişiyor. Elbette defterler kalemsiz düşünülemez. Takım olarak dizayn edilmiş kişiye özel defter kalem set modellerini de seçenekleriniz arasına eklemeyi ihmal etmedik! Her iki tasarımın da üzerinde isim yazılı olan modellerimiz de bulunuyor. Öğretmenden öğrenciye, doktordan hemşireye her meslek grubuna hitap edebilecek bu hediyeleri yakınlarınıza teşekkür etmek istediğinizde de hediye edebilirsiniz.

Şık bir kutu içerisinde adresinize ulaşacak olan defter kalem setleri arasında, kapaklı formuyla son derece kullanışlı olan modeller de yer alıyor. Çalışma hayatında sıklıkla ihtiyaç duyulan yapışkanlı not kağıtları ile çok daha kullanışlı bir form kazanmış olan kişiye özel defter modellerine de hemen göz atabilirsiniz. Kullanıma hazır bir şekilde teslim alabileceğiniz bu tasarımların tamamı için en uygun fiyatın yanı sıra cazip ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Hediye almanın en kazançlı yolu olan Hediye Limanı avantajlarından siz de faydalanın!

 

Görünüm:
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.