Matematik Öğretmenine Özel Hediye Defter Kalem Set

Ürün Kodu : 70580-MAT
Öğretmenlerinizi mutlu edebileceğiniz ve aynı zamanda özel hissettirebileceğiniz bir hediye setiyle karşınızdayız. Matematik öğretmenine özel hediye defter kalem set, 80 gram krem renk yapraklı not defteri ve metal malzemeden üretilmiş dokunmatik özellikli mavi refilli tükenmez kalemden oluşmaktadır. Öğretmenleriniz hediyenizle notlarını alırken üzerine yazdırabileceğiniz isimle kendilerini özel ve değerli hissedecekler. Onlara verdiğiniz değeri ve önemi yansıtabileceğiniz bu ürün, aynı zamanda kalitenizi de yansıtacaktır.
Fiyat
:
38,05 TL + KDV
İndirimli Fiyat
:
25,40 TL + KDV
KDV Dahil
:
29,97 TL

-

+

-

+

kapıda-ödeme-yoktur-icon.jpg (9 KB)
hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Matematik Öğretmenine Özel Hediye Defter Kalem Set

  Matematik ve hesaplama insanların var olduğu süreçten beri hayatımızın içindedir. Öğrenmeye başlayan toplumlar yaşam standartlarını belirleyebilmek ve yaptıkları işleri doğru yönde ilerletebilmek için matematiğe ihtiyaç duymuştur. Hayatın neredeyse her alanında yer alan hesaplamalar zaman içerisinde insanların olmazsa olmazı konumuna gelmiştir. Toplumların gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayan matematik, bilim insanları sayesinde kitaplaştırılmış ve bilimselleşmiştir. Yeni buluşların temeli olan matematik için birçok bilim insanı çalışmalar yapmış ve toplum içerisinde dersleri yapılmaya başlanmıştır.

  Günümüzde insanların kariyer hedefleri için çok önemli hale gelen matematik, okulun başından sonuna kadar hayatlarında yer almıştır. Bununla birlikte, okul sonrası hayatta da önemli bir konumda olan matematik için aileler çocuklarını birçok şekilde eğitmeye çalışmaktadır. Bu eğitim şekillerinin en önemlisi ise matematik öğretmenleridir. Bizde hayatımıza bu kadar etki eden ve çocuklarımız için çok önemli bir konumda olan matematik öğretmenleri için bir hediye hazırladık. Matematik öğretmenine özel hediye defter kalem set, 80 gram krem kağıt kullanılmış 224 sayfa not defteri ve metal malzemeden üretilmiş mavi refilli ve dokunmatik özelliği olan tükenmez kalemden oluşmaktadır. Öğretmenlerin en çok kullandığı ürünlerden oluşan bu set, onlara verilecek en güzel hediye olacaktır. Bununla birlikte, üzerine yazdırabileceğiniz isimle öğretmenler için özel üretilen bir ürün olacağı için onları çok mutlu ve değerli hissettirecektir.

  Matematik Öğretmenine Özel Hediye Defter Kalem Set Detay Bilgileri ;

  • Not defteri 13 x 21 cm boyutundadır.
  • Not defteri 224 sayfa krem renk kağıttan üretilmiştir.
  • Tükenmez kalem 14 cm boyutundadır.
  • Kalem basma mekanizmalı olup ve mavi refillidir.
  • Ürünler üzerine lazer sistemi ile baskı yapılmaktadır.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.