Nazarlık ve Sonsuzluk Tasarımlı Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 28430
Sevdiklerinize verdiğiniz değeri ve önemi hissettirebileceğiniz gösterişli ve zarif tasarımlı bir ürünle karşınızdayız. Nazarlık ve sonsuzluk tasarımlı gümüş bileklik, tamamen 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Üzerinde bulunan sonsuzluk simgesiyle sevdiklerinize olan sevgi ve ilginizin sonsuza dek devam edeceğini anlatırken aynı zamanda yine üzerinde olan nazar boncuğuyla onları ne kadar sakındığınızı ve önemsediğinizi hissettirebilirsiniz. Üzerinde bulunan zirkon taş işlemeleriyle gösterişli ve parlak bir görünüm sağlayan bileklik sevdiklerinizin beğenisini kazanacak ve onlar üzerindeki değerinizi arttıracaktır.
Fiyat
:
209,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Nazarlık ve Sonsuzluk Tasarımlı Gümüş Bileklik

  Kem göz tabiri halk arasında bir kişinin başka insanları gereğinden fazla kıskanma ve imrendiği durumlarda söylenmektedir. Bir kişinin çok fazla kıskanma ve imrenme duygularıyla bakmasıyla kıskandığı kişiye farklı durumlar oluşturması düşüncesiyle geçmiş zamanlarda arayışlara girilmiş ve göze benzeyen nazar boncuğu oluşturulmuştur. Arkeolojik kazılarda bulunan kalıntılara göre ilk nazar boncuğu Mezopotamya bölgesinde milattan önce 3000’lü yıllara ait olduğu düşünülmektedir. Normal bir taştan oyularak yapılan göz simgesi günümüzdeki gibi değildir. Günümüz nazar boncuklarının temeli Akdeniz bölgesinde milattan önce 1500’lü yıllarda bulunduğu düşünülmektedir.

  Günümüz nazar boncuklarının temeli cam üretiminin gelişmesiyle oluştuğu düşünülmektedir. Kendine has mavi rengi ise üretimde kullanılan element karışımının fırınlandığında yüksek oksitlenmesi sonucunda oluşmuştur. Mavi nazar boncukları üretildiği tarihten itibaren birçok medeniyete yayılmış ve nazar algısı tüm dünyada gittikçe artmıştır. Binlerce yıldır devamlılığını sürdüren nazar boncuğu anlam ve kullanım amacını yitirmemiştir. Bizde ülkemizde de sıklıkla kullanılan nazar boncuğunu sizler için anlamlı ve zarif bir tasarımla buluşturduk. Nazarlık sonsuzluk tasarımlı gümüş bileklik, tamamen 925 ayar gümüş olup üzerinde mavi zirkon taşlı nazar boncuğu ve sonsuzluk simgesi bulunmaktadır. Hediye edeceğiniz kişiye olan sevgi ve ilginizin sonsuza kadar devam edeceğini hissettirebilirsiniz. Aynı zamanda nazar boncuğu tasarımıyla sevdiğiniz kişileri sakındığınızı ve önemsediğinizi de anlatabilirsiniz. Zarif ve gösterişli tasarımıyla sevdiklerinizin beğenisini kazanırken onlar üzerindeki değerinizi de arttırabilirsiniz.

Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.