Altın Kaplama Siyah Kristal Bayan Kolye

Ürün Kodu : 28408
Sevdiklerinize her ortamda kullanabilecekleri hem ağır duruşlu hem de ince ve zarif tasarımlı hediye edebileceğiniz bir kolyeyle karşınızdayız. Altın kaplama siyah kristal bayan kolye, çelik malzemeden üretilmesi ve altın kaplama oluşuyla sevdiklerinize uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Siyah kristal taşı ve bronz rengiyle güzel bir ahenk ve uyum sağlayan bu ürün sevdiklerinizin hoşuna gidecektir. Üzerinde bulunan kuğu simgesiyle sevdiklerinize sadeliği ve güzelliği atfedebilirsiniz.
Fiyat
:
39,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Altın Kaplama Siyah Kristal Bayan Kolye

  Kolye kullanımı eski çağlarda başlamıştır. O dönemlerde yaşayan tedavi ve büyüyle uğraşan kişiler tarafından güçlü ve önemli olduğu düşünülen taşların delinip bitki lifleriyle kolye yapılmıştır. İnsana güç kattığı ve efsunlama işleminde büyük katkı gösterdiği düşünülen kolyeler farklı hammaddelerden yapılmıştır. Bulunan kalıntılara göre kimi zaman oyulmuş ahşap, yontulmuş kaya ve doğal taşlardan oluştuğu kanıtlanmıştır. Aynı zamanda inanılan din içerisindeki önemli din adamları tarafından toplum içerisinden ayrışma ve statü kazanmak için kullanmışlardır. Zaman içerisinde kolye kullanımı bu algının dışına çıkmış ve sanatın gelişmesiyle özel tasarımlı ürünler yapılmaya başlanmıştır. Toplum içerisinde daha yaygınlaşan ve bilinen kolyeler keşfedilen doğal taşlar kullanılarak sadece zengin kişiler ve toplum içerisinde statüsü olan kimseler tarafından kullanılmıştır.

  Zaman içerisinde bu algıda yıkılmış ve kolye herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Belirli bir sabit fiyatı olmayan kolyeler durumu olmayan kişiler tarafından el yapımı şeklinde kullanılmıştır. Bu yüzden halk içerisinde hızla yayılmasına neden olmuştur. İnsanların farklı görünmek ve özel hissetmek için kullandıkları kolyeler tasarım ve zevk açısından birçok farklı modele sahiptir. Bizde sevdiklerinizi özel hissettirebileceğiniz farklı bir ürünle karşınızdayız. Altın kaplama siyah kristal bayan kolye, görünüşü ve zarif tasarımıyla sevdiklerinizi etkileyecektir. Siyah renkli kristal taşıyla ağır görünüm kazanan siyah kristal bayan kolye, günlük kullanımlarınız haricinde özel davet ve organizasyonlarda seçeceğiniz kombinlere uyum sağlayacaktır. Üzerindeki kuğu simgesiyle kuğu’nun sadeliği ve güzelliğini atfedebilirsiniz. Çevresindeki kişilerin dikkatini çekecek olan bu ürün, sevdiklerinize olan hislerinizi ve verdiğiniz değeri hissettirecektir.

  Altın Kaplama Siyah Kristal Bayan Kolye Detay Bilgileri ;

  • Kolye çelikten üretilmiştir.
  • Zincir uzunluğu 45 cm’dir.
  • Kolye ucunun çapı 1 cm’dir.
  • Kolye ucu derinliği 0,4 mm’dir.
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.