Aslan Tasarımlı Siyah Benzinli Çakmak

Ürün Kodu : 28442
Aslan tasarımıyla kendinizi öne çıkarabileceğiniz aynı zamanda çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekebileceğiniz özel bir çakmakla karşınızdayız. Aslan tasarımlı siyah zippo çakmak, kaliteli metalden üretilmiş olup, siyah kaplamalıdır. Çakmak benziniyle çalışan ürün soğuk ve rüzgarlı havalarda size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Çevrenizdeki kişilerden kaliteniz ve tarzınızla kendinizi ayırt ederken arkadaşlarınızın ve insanların dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz.
Fiyat
:
29,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Aslan Tasarımlı Siyah Zippo Çakmak

  Çakmak, dünya üzerinde üretilen ve en çok satan ürünler arasında yer almaktadır. Tarihi çok eskiye dayanmayan çakmaklar tarihte ilk olarak taşların birbirine sürtmesinden dolayı çıkan kıvılcımların çalıların tutuşturma prensibiyle icat edilmiştir. Önceki tasarımları insanları uğraştırmaları ve yakılacak cismin uzun süreler sonra yanabilmesinden dolayı araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Teknoloji, yeniliklerin ve sanayinin gelişmesiyle icat edilen çakmaklar seri üretilmeye başlanmıştır. Bunun ana nedeni birçok alanda ateşe ihtiyaç duyulması ve insanlar arasında tütün kullanımının giderek artmaya başlamasıdır.

  Üreticiler tarafından birçok model ve tasarımı üretilen çakmaklar, toplumun her kesimi için pahalı, özel veya uygun fiyatlı olarak üretilmektedir. İnsanlar arasında statü farkı oluşturacak ürünler arasında girmeye başlayan çakmaklar kullanıcıların ilgisini ve beğenisini kazanmaktadır. Bizde sizler için pahalı olan çakmakların yanı sıra onlarla neredeyse aynı kaliteli malzemeden üretilmiş kullanım kolaylığı sağlayan özel bir ürünle karşınızdayız. Aslan tasarımlı siyah zippo çakmak, çakmak benziniyle çalışmakta olup, sizlere rüzgarlı havalarda kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Siyah kaplama yüzeyiyle sizlere ağır bir hava katacaktır. Üzerinde bulunan aslan figürüyle hem takımızın büyük bir taraftarı olduğunuzu çevrenizdekilere yansıtırken aynı zamanda piyasada bulunmayan bir ürün kullandığınız için arkadaşlarınızdan kendinizi ayırt edebileceksiniz.

  Aslan Tasarımı Siyah Zippo Çakmak Detay Bilgileri ;

  • Çakmak boyutu 5,5 x 3,7 x 1,4’dür.
  • Çakmak benziniyle çalışmaktadır.
  • Metal malzemeden üretilmiştir.
  • İsim, çakmak üzerine lazer baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

   

   

  Ürün Etiketleri

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.