Kişiye Özel Dokulu Benzinli Çakmak

Ürün Kodu : 28441
Taş dokulu yüzeyi ve farklı tasarımıyla çevrenizdeki kişilere zevkinizi hissettirebileceğiniz bir ürünle karşınızdayız. Kişiye özel dokulu zippo çakmak, metal malzemeden üretilmiş olup, taş yüzey doku kaplamasına sahiptir. Tamamen zippo prensibiyle çalışan ürün,benzinle kullanılmaktadır. Özel işlemesiyle çevrenizdeki kişilere tarzınızı ve zevkinizi yansitabileceğiniz bu ürün tüm dikkatleri üzerinize çekecektir. Benzinle çalışmasıyla zorlu hava koşullarında sizlere kolaylık sağlarken, üzerine yazdırabileceğiniz isimle tamamen size özel bir ürün olurken, aynı zamanda sevdiklerinize yakışacak kaliteli ve özel bir hediye olacaktır
Fiyat
:
29,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel Dokulu Zippo Çakmak

  Ateş ilk olarak insanlar tarafından doğal afet sonucunda keşfedilmiştir. Fırtınalı havalarda oluşan şimşeklerin sonucunda çalıların tutuştuğunu gören insanlar ilk olarak bu durumdan korkmuş sonrasında ise ateşi merak edip bulmaya çalışmıştır. Sürtünme yoluyla veya farklı doğal taşların çarpışmaları sayesinde çıkan kıvılcımları merak edip çalılar üzerinde denemişlerdir. Ateşi elde eden insanlar birçok alanda kullanmış ve ateşin faydalarından yararlanmaya başlamıştır. Zamanla halk arasında yayılan ateş insanlara sağladığı faydalar sayesinde çok önemli bir hale gelmiş ve ateşe tapan ve inan insanlar ortaya çıkmıştır.

  Teknoloji ve yeniliklerin gelişmesiyle insanlar ateşi daha kolay elde edebilmek için birçok çalışma başlatmıştır. Özellikle bilim insanları keşfedilen farklı materyallerle ateşi elde etmeye çalışmış ve ilk olarak yanıcı özelliği olan yağlar sayesinde ateş elde edilmiştir. Sürtünme sayesinde çıkan kıvılcımlarla tutuşturulan yağlar zaman içerisindeki araştırmalarla farklı icatların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu icatların en önemlisi ise aynı prensiple çalışan çakmaktır. Dünya üzerinde en çok satılan ürünlerden biri olan çakmak, kolay yanabilirliğiyle insanların hayatlarını kolaylaştırmıştır. Zamanla birçok model ve tasarımla insanların beğenisine sunulan çakmak modelleri kişilerin zevklerine göre şekil almıştır. Bizde tarzınızı yansıtabileceğiniz ve diğer insanlara olan farkınızı ortaya koyabileceğiniz özel tasarım dokulu çakmakla karşınızdayız. Kişiye özel dokulu zippo çakmak, metal malzemeden üretilmiş olup, dünya üzerinde ünlü olan zippo markasıyla aynı prensiple üretilmiştir. Çakmak benziniyle çalışan isme özel dokulu çakmak, zorlu hava koşullarında kolaylıkla çakmağı yakabilmenizi sağlamaktadır. Üzerinde bulunan dokulu kaplamasıyla tek elinizde kolaylıkla kullanabilmenizi sağlarken, size sunduğu yüzeyiyle elden düşürmenizi engelleyecektir. Özel tasarımıyla çevrenizdeki kişilerin ilgisini çekecek ve arkadaşlarınız arasında zevkinizi ortaya çıkaracaktır. Üzerine yazdırabileceğiniz isimle kişiye özel bir ürün olmasıyla sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz ideal bir hediye olacaktır.

  Kişiye Özel Dokulu Zippo Çakmak Detay Bilgileri ;

  • Çakmak boyutu 5,5 x 3,7 x 1,4’dür.
  • Dokulu yüzeyiyle düşmeleri engellemektedir.
  • Çakmak benziniyle çalışmaktadır.
  • Metal malzemeden üretilmiştir.
  • İsim çakmak üzerine lazer baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

   

Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.