Kişiye Özel Karakalem Efektli 240 parça Puzzle

Ürün Kodu : 28364
Eski aktivitelerin yapılmadığı günümüz teknoloji çağında sevdiklerinize hem güzel bir aktivite hem de özel tasarım bir ürünümüz var. Kişiye özel karakalem puzzle ile sevdiklerinize yakınlarıyla puzzle yaparken eğlenebilir sonrasında en güzel anınızın bulunduğu puzzle'ı dekoratif amaçlı duvarlarını süsleyebilir. Kişiye özel hediyelerin en eğlencelisi olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu ve değerli hissettirecektir.
Fiyat
:
39,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Kişiye Özel Karakalem Efektli 240 Parça Puzzle

  Teknolojinin ilerlemesiyle birçok ürün hayatımıza dahil oldu. Bu ürünler zamanla hayatımızın vazgeçilmez parçası haline geldi. Eskiden çoğu evde televizyon bulunmamaktaydı fakat günümüzde televizyonsuz ev mi olur düşüncesi ortaya çıktı. Bunun gibi eskiden sadece iletişim aracı olarak kullanılan cep telefonları üreticilerin bizlerde bağımlılık oluşturmak ve satış politikaları için cep telefonlarına birçok özellikler eklemiştir. Birkaç farklı ürünün yaptığı işlemi bir cihazda yapan cep telefonları  iş ve ev hayatımızda her işlemimizi yapmamıza olanak sağlamaktadır. Teknolojinin bu derece hayatımıza işlediği bugünler de uzmanlar teknolojik ürünleri ev içerisinde kaldırmayı tavsiye etmektedir. Bunun ana nedeni aile içi iletişim kopuklukları ve telefon hastalığının önüne geçilmek istenmesidir. Günümüze bakıldığında eskisi gibi komşuluk ilişkileri aile içi muhabbetler ve aktivitelerin çok azalması bu durumun kanıtıdır.

  Sizlerde sevdiklerinizi bu bağımlılıktan kurtarmak, aile içi muhabbet ortamını arttırmak istiyorsanız size güzel bir tavsiyemiz var. Kişiye özel karakalem efektli 240 parça puzzle ile ailenize veya sevdiklerinize özel bir hediye verebilirsiniz. En büyük avantajı insanları beraber bir aktivite yapmasını sağlayan bu ürün sizleri ve sevdiklerinizi eğlendirecek ve aile içi sohbetinizi arttıracaktır. Ayrıca sevdiklerinize hediye edecek ürün arıyorsanız kişiye özel karakalem puzzle tam size göre. Hem sevdiklerinize kişisel, düşünülmüş ve özenilmiş bir hediye olmasını sağlayan bu ürün aynı zamanda bu karakalem efektli puzzle yaparken eğlenmesini de sağlamaktadır. Kişiye özel baskılı puzzle tamamlandıktan sonra bu ürünü istenilen yerde dekoratif amaçlı çerçeveletebilir ve duvarlarını sizlerin seçtiği en güzel anılarınıza ait fotoğrafla süsleyebilir. Ayrıca bu ürün her görüldüğünde sizleri sevdiklerinize hatırlatacak ve onlardaki değerinizin artmasını sağlayacaktır.Diğer karakalem hediyeleri buradan inceleyebilirsiniz.

  Kişiye Özel Karakalem Efektli 240 Parça Puzzle Detay Bilgileri ;

  • 27 x 40 cm ebatlarındadır.
  • Yüksek kalitede mukavvadan üretilmiştir.
  • 240 parçası bulunmaktadır.
  • Yüklediğiniz fotoğrafın konumuna göre baskıya ayarlanır.
  • Dik fotoğraf yüklerseniz puzzle dik olarak basılır.
  • Ürün sıcak baskı yapıldığı için çok hafif bombeleme yapabilir.
  • Yüklediğiniz fotoğrafın kaliteli olması baskınızında kaliteli olması için önemlidir. 
  Ürün Etiketleri
Kargo Takip

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.