Florit Doğal Taş ve Doğal İşlenmiş Kolye

Ürün Kodu : 28379
Sevdiklerinize günlük hayatlarında daha sakin, dingin ve huzurlu olmasını istiyorsanız özel tasarım florit doğaş taş kolye tam sizlere göre. Florin maddesiyle yüzyıllar içerisinde oluşan bu taş özel iletkenliği sayesinde kullanan kişinin stres ve negatif enerjilerini depolamakta ve kullanıcısını rahatlatmaktadır. Sizde sevdiklerinize özel ve düşünülmüş tasarım bir hediye arıyorsanuz florit doğal taş kolye tam sizlere göre.
Fiyat
:
49,90 TL

-

+

-

+

hızlı-kargo.jpg (6 KB)
kargom-ne-zaman-ulaşır.jpg (8 KB)
ödeme-seçenekleri.jpg (7 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Öneri Kutusu
 • Florit Doğal Taş ve Doğal İşlenmiş Kolye

  Değerli taş kullanımları antik çağlara dayanmaktadır. Geçmişten günümüze değerini ve önemini kaybetmeyen unsurlardan biride değerli taş ve madenlerdir. Geçmişte daha çok din, kültür ve büyü gibi kavramlarla başlamıştır. En başlarda bulunan maddeler belli olduğu için takılar aynı maddelerden yapılmaktaydı. Madenlerin keşfi ile farklı taş kullanımları artmış ve insanlar tarafından sevilmiştir. İlk olarak ritüeller yüzünden takılan aksesuarlar sonrasında hediye, zenginlik ve gösteriş ibareleri gibi nedenlerden dolayı takılmaya başlanmıştır. İlk olarak işlenmiş maden ve taşlar mısır döneminde yapılmış ve halkın ilgisini çekmiştir. İlk zamanlar bulunan doğal taşlar insanların rengi ve görünüşü itibariyle ilgisini çekmiştir. Bilim ve teknolojinin gelişmesiyle doğal taşların hangi maddeden oluştuğunu bulan bilim insanları halkı aydınlatmış ve insanlara olan yararlarını açıklamıştır.

  Florit doğal taşı ise adını ve biçimini florin maddesinden almaktadır. Görünüş itibariyle mor, kırmızı, yeşil, sarı, pembe, mavi gibi birçok rengi barındırması ve cam görünüşüyle insanların ilgisini çekmektedir. Yapısal olarak diğer taşlara göre çok sert olmayan florit taşı daha kırılgan ve yumuşaktır. Florit taşı yapı olarak kristaldir. İnsanlar tarafından çok sevilen bu taş için bizde sizlere özel bir ürün hazırladık. Florit doğal taş ve doğal işlenmiş kolye ile size ve sevdiklerinize duyguları dengeleyici, aşırı iletkenliğiyle stres ve negatif enerjiyi depolayıcı özelliğiyle rahatlık sağlayabilirsiniz. Enerji depolamasıyla  günlük hayatınızda odaklanmanızı ve konsantrasyonunuzu arttıracaktır. Mineral yapısından dolayı negatif vücudunuzdaki stres ve negatif enerjiyi hapsederek sizlerin gün içerisinde daha huzurlu ve dingin bir şekilde çalışmanızı sağlayacaktır.

  Florit Doğal Taş ve Doğal İşlenmiş Kolye Detay Bilgileri ;

  • Kolye doğal kesim ve işlemedir.
  • Doğal taş parçası ile birlikte gönderilir.
  • 76 cm ip ile beraber gönderilir
  • Kolye doğal parça olduğu için her gönderilen farklı ölçülerde olabilir.
  • Doğal kesim olduğu için yükseklik 2 - 3  cm arasındadır.

   

Siparişinizi takip edebilmek için kargo takip numaranızı girip ara butonuna basınız. Takip numaranızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak üye siparişlerim sayfasında, siparişinizin yanında bulabilirsiniz.

Ara butonuna bastıktan sonra Aras Kargo takip sayfasına yönlendireceksiniz. Daha detaylı incelemek için Detay yazısınına tıklamanız gereklidir. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Mesai saatleri içinde ( 08:30-18:00 ) mesajlarınıza cevap verilecektir. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.