Kişiye Özel Çakmak

Hemen herkes için en özel hediyelerden biri çakmak olabiliyor. Eğer yakınlarınıza uzun süre sizden bir hatıra olarak saklamasını isteyebileceğiniz bir hediye seçimi yapmak isterseniz, siz de kişiye özel çakmak modellerine hemen göz atın. Tamamı kişiye özel olarak dizayn edilen ve üzerine isim yazılabilen bu tasarımlar şıklıkları ile de büyük beğeni topluyor. Kategorimiz içerisinde hem kadınlara hem de erkeklere özel tasarımlar mevcut.

Tüm ürünlerde olduğu gibi isme özel çakmak modellerinde de sizlere son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Aklınızdaki çakmak modelini kolayca bulabilir ya da çok daha güzel bir tasarımla karşılaşabilirsiniz. Anneye, babaya, arkadaşa, sevgiliye, eşe kısacası herkese hediye edilebilen özel bir ürün olan çakmaklarla siz de özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

İsme Özel Çakmaklar

Kategorimiz içerisinde altın sarısı ve gümüş rengi başta olmak üzere çok sayıda farklı renkte hediyelik çakmak modeli yer alıyor. Üzerine şık bir yazı stili ile isim yazılı olan bu tasarımlar sizden gelen talep doğrultusunda farklı yazılarla da süslenebilir. Özellikle çiftlerin birbirine hediye edebilmesi için üzerine aralarında kalp bulunan iki isim yazılarak da ürün adresinize ulaştırılabilir. Çeşitli desenlerle süslenerek çok daha albenili bir görünüm kazandırılmış olan modelleri de hemen inceleyebilirsiniz.

Üzerinde ay yıldız ya da Atatürk resmi bulunan isim yazılı çakmak modellerine de mutlaka göz atmanızı isteriz. Ürünler farklı ebatlarda olabildiğinden hediye edeceğiniz kişinin çakmağını nerede taşıdığına dikkat edebilir ve ona uygun ebatlarda olan çakmak modellerine öncelik verebilirsiniz. Örneğin cepte taşıyan biri için seçim yapacaksanız daha küçük ebatlarda, çakmağını çantasında taşıyan biri için daha büyük ebatlarda bir çakmak modeline yönelebilirsiniz.

Hediyelik Çakmaklar

Kategorimiz içerisinde sizlere set formunda da hediye seçenekleri sunabiliyoruz. Set içerisinde hediyelik çakmak modelinin yanı sıra, kalem, kol saati ya da USB gibi farklı ürünler de bulunuyor. Her birinin üzerinde isim yazılı olduğundan hediye edilen kişinin kendini özel hissetmesini sağlamayı da başarıyor. Ayrıca logolu çakmak ve plaka şeklinde bir anahtarlık gibi özel olan ürünlerle buluşarak set şeklinde kullanıma sunulan kişiye özel çakmak modellerine de mutlaka göz atmanızı isteriz.

Yakınlarınıza ne hediye etmeniz gerektiğini daha fazla düşünmenize hiç gerek yok. Herkes kullandığı çakmağın kendisine özel olmasını hak ediyor. Bu keyiften yakınlarınızı mahrum bırakmamak için siz de isimli çakmak modelini seçin ve kendi ismini taşıyan bir eşya kullanma keyfini tüm sevdiklerinizin yaşamasına aracılık edin.

Görünüm:
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.